20 Ağustos 2019

Emeklilere Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de 10 milyondan fazla emekli olduğu için birçok banka emeklilere özel kredi kampanyası düzenlemektedir. Özellikle emeklilere sıfır faizli kredi veren bankalar hakkında bu yazımızı kaleme alarak, emekliler için en uygun kredi seçeneği sunan bankaları sizin için araştırdık. Emekli olan ve sabit maaş alan vatandaşlarımız bankaların en değerli müşterileri arasında yer almaktadır. Genelde kredi geri ödemelerinde sorun çıkarmayan emeklilerimiz için bankalar birbirinden cazip kredi fırsatları sunmaktadır. İşte 2017 emeklilere özel kredi kampanyaları;

 

2017 Emeklilere Özel Kredi Kampanyaları

Emekli olan vatandaşlarımız çok düşük faizler karşılığında birçok bankadan kredi çekebilmektedir. Sadece gelir belgesi ve T.C kimlik fotokopisi ile emeklilerimiz aynı gün içinde kredilerini alabilirler. Emekli vatandaşlarımızın aylık gelirleri düşük olduğu için kendileri en düşük faizli kredi veren bankaları tercih etmeye çalışmaktadır. Peki emeklilere en düşük faizli kredi veren bankalar hangileridir.  Emeklilerimiz için en iyi krediyi veren bankaları araştırdık.

 

ING Banka Maaşını Taşıyana Anında 900 TL Nakit Para ve Düşük Oranlı Kredi Vermektedir?

ING Bankası emekli maaşını kendisine taşıyan tüm emeklilerimize koşulsuz şartsız 900 TL nakit yardımda bulunmaktadır. Nakit sıkışıklığından dolayı kredi çekmek isteyen emeklilerimiz için ING Bank büyük bir fırsat sunmaktadır. Maaşını taşıyanlara hem 900 TL promosyon ödemesi yapılmakta hem de talep edilmesi durumunda emeklilerimize çok düşük oranlı krediler verilmektedir.

ING-Bank-kredi

emekli-maasları-kredi-faiz-oranı

Maaşını PTT’den Alan Emeklilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı ( Emeklilere PTT’den 50 Bin TL kredi)

Maaşını PTT’den alan emeklilerimize 50.000 TL’ye kadar ve 4 sene vadeli kredi verilmektedir. Üstelik PTT’den maaş alan emeklilerimiz için kefil ve belge şartı da aranmamaktadır. PTT’den kredi çekmek isteyen emeklilerimiz sadece T.C kimlik belgelerini göstererek aynı saatte kredi sahibi olabilir.

Aktif Banka ile çalışan PTT, kredi finansman konusunda Aktif Bank’tan destek almaktadır. Kredi işlemleri için herhangi bir PTT şubesine gitmek yeterli olacaktır. Peki PTT emekli kredisi faiz oranları nedir ve PTT emekli kredisi hesaplaması nasıl yapılır? İşte örnek tablo…

Page Title

REKLAMLAR

PTT'den emekli maaşı alanlara kredi

PTT Emekli Maaş Oranları

Garanti Bankası Emeklilere %1,29 Oranı İle Kredi Fırsatı Sunmaktadır

Garanti Bankası Cep uygulaması ile ihtiyaç kredisine başvuran emeklilerimiz için %1,29 oranları ile kredi verilmektedir. Üstelik 25 bin TL’ye kadar cep kredi başvurusu yapılabilmektedir. Daha yüksek miktarda kredi ihtiyacı olanlar bunun için banka şubesine gitmesi gerekmektedir. İşte Garanti Bankası emekli kredisi hesaplama tablosu;

Garanti bankası emekli maaşı

Garanti Bankası Emekli Maaş Faiz Oranları

 

İş Bankası Emeklilere Kredi Kampanyası – Emeklilere 50.000 TL Kredi

İş Bankası da emeklilerimize özel krediler vermeye devam emektedir. İş bankasından çekilecek olan 50.000 TL emekli kredisi ile ilgili örnek hesaplama tablosu aşağıda çıkarılmıştır. Bu tabloda gösterildiği üzere, 50.000 TL ihtiyaç kredisi için istenen kredi faiz tutarı sadece %1,33 ‘tür. Bu oran çekilen kredi tutarına göre oldukça düşük bir oran olarak kabul edilmektedir.

İş Bankası emeklilere kredi veriyor

İş Bankası Emeklilere Özel Kredi Faizi

İş Bankası Emekli Kredisi İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

 

İş Bankası kredi başvurusu için istenen belgeleri sizin için sıraladık; Bunlar;

  • Emekli kredisi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet-pasaport
  • SGK kaydı istenmektedir. Bu kayıtta sorun yaşayan emeklilerimiz gelir belgesi ibraz edecektir.
  • Emekli kartı
  • Emekli maaşının yattığı hesap kaydı ve banka hesap cüzdanı

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde kefilsiz ihtiyaç kredisi, kefilsiz konut kredisi ve kefilsiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz