20 Ağustos 2019

En Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı ihtiyacı bazı durumlarda aynı gün ortaya çıkabilmektedir. Normal koşullarda bankalar 2 haftada kredi kartı işlemlerini tamamlar. Kargo süreci ve onay süreci 10-15 gün arası değişmektedir. Ama ayı gün kredi kartı veren ve basan bankalar da vardır. En hızlı şekilde kredi kartı sahibi olmak isteyenler için jet hızında kredi kartı basan bankalar hakkında bilgi verip, hızlı kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını buradan basit birkaç yöntemle anlatacağız.

Aynı Gün Kredi Kartı Basan Bankalar

İlk defa kredi kartı alacak olan ya da ikinci kredi kartını almak isteyen kişiler için bazı banka şubeleri aynı gün içinde şubede kredi kartı basmaktadır. Bu şubeler bankaların onlara vermiş olduğu yetkiyi kullanarak kredi kartı basmaktadır. Hızlı kredi kartlarının bir özelliği de bazılarının üzerinde size ait olduğuna dair isminizin bulunmamasıdır. İster bu şekilde alabilir; isterseniz de isminizin olduğu bir karta sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartı Basma Yetkisi Olan Şubeler

Kart başvurusu yapanlar için daha hızlı hizmet vermek adına şubeden kredi kartı dağıtma işlemleri başlatılmıştır. Ak Bank, Yapı Kredi, Deniz Bank, TEB Bankası, Vakıf Bank, Şeker Bank gibi bankaların yetki vermiş olduğu şubeler kredi kartı basma hizmeti vermektedir. Bu şubelere yapılan başvurular sonrasında aynı gün kredi kartı alınabilmektedir. Ama söz konusu ismi geçen bankaların bütün şubelerinde kart basma yetkisi ve teknolojisi yoktur. Genelde merkezde bulunan ve büyük şehirlerde bulunan büyük bankalarda kart basım hizmeti verilip kullanıcılara aynı gün kredi kartı teslim edilmektedir.

Page Title

REKLAMLAR

Sigortası Olanlara Jet Hızında Kredi Kartı

Sigortalı olarak çalışan kişilerin banka şubelerine yapacakları başvuru sonrası haklarında yapılacak değerlendirme sonrası aynı saat içinde kredi kartı onayı çıkabilmektedir. Ama onay verilen kredi kartı limiti genelde çok yüksek olmaz. Örneğin, 10 bin ya da 15 bin tl limit yerine daha düşük ama müşterinin acil ihtiyacını giderebilecek bir limit dahilinde kredi kartı çıkartılabilir.

Bulunduğunuz ilde ya da ilçede aynı anda çabuk kredi kartı veren banka yoksa o zaman internetten ya da yine şubeden kredi kartı isteyebilirsiniz. Merkezden gelecek bu kredi kartının gelme süresi ortalama olarak 1 hafta civarı olacaktır. Bazı bölgelerin uzak olması ve kurye sorunu nedeni ile kredi kartının birkaç haftada ulaştığı ifade edilse de genel olarak kredi kartları 1 hafta içinde aktif ve kullanıma hazır olarak müşterinin eline geçmektedir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası en hızlı kurye ile kredi kartı gönderen bankalar arasında yer almaktadır. İş Bankası’nın 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetleri aranarak kredi kartı başvurusu yapılabileceği gibi, İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşcep kullanılarak da kart talebinde bulunmak mümkün olacaktır.

Ing Bank Çabuk Kart Başvurusu

Gerek sosyal medyada gerekse internette yapılan araştırma neticesinde şu aralar en hızlı kredi kartı gönderen bankanın Ing Bankası olduğu kabul edilmektedir. ING Bank çabuk kredi kartı başvurusu için SMS ile KART yazıp T.C Kimlik numaranızı 2205’e yollamanız yeterlidir. Sosyal forumlarda yapılan değerlendirmeler ve bizzat kredi kartı talebinde bulunan kişilerin ifadesine göre 1 haftadan daha hızlı bir şekilde kredi kartının çıktığı ifade edilmektedir. Bu noktada ING Bank ile İş Bankası kredi kartı başvurusunda ilk olarak değerlendirmeye alabilirsiniz.

kredihesabi.com Tavsiyesi :

En Hızlı kredi kartı veren bankalar konusunda bizim size tavsiyemiz şu olacaktır; eğer yüksek limitli bir kredi kartı istiyorsanız o zaman bir gelir belgesi ile banka şubesine bizzat başvuru yapmanız daha doğru olacaktır. Ama düşük limitli bir kart işinizi görecekse o zaman yukarıda verdiğimiz art başvuru kanallarını kullanarak bankaya gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Listede Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz