21 Kasım 2019

En Uygun Borç Transferi Yapan 5 Banka

Çekmiş olduğunuz krediyi daha düşük faiz oranı ile başka bankaya aktarmak ister misiniz? Kredi aktarma ya da kredi transferi denilen bu işlem sayesinde cebinizde binlerce TL para kalmasını sağlayabilirsiniz. Krediniz hangi bankada olursa olsun, sizin için en düşük faizle borç transferi yapan 5 tane bankayı yazdık. Kendinize en uygun olan bankayı tercih edebilirsiniz.

En Düşük Faizle Borç Taşıma Yapan Bankalar

Kredi borçlarınızı daha düşük faizli bir bankaya transfer ederek; hem borçlarınızı daha kolay kontrol edebilir hem de çok daha az faiz ödeme imkanı elde edebilirsiniz.

Herhangi bir sebepten dolayı ödenemeyen borçların birikmesi sorunu borç kapatma kredisi veren bankalar sayesinde aşılabilir.Borçlu kişiler borçlarını tek bir bankada toplayarak, istedikleri bankaya borç transferi yaparak kapatabilirler.

Borç kapatma kredileri uzun vadeli ve taksit sayısı düşük olduğundan borçlu kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.Bu birleştirme kredileri sayesinde vatandaş başka başka bankalara ödeme yapmaktansa tek bir bankaya aylık ödeme yaparak tüm borçlarından kurtulabilir.

Kredi Ödemelerinde Zorlanan Kişiler İçin Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Herhangi bir sebeple borcunu ödeyemeyen veya başka bankalardaki borçlarını tek çatı altında toplamak isteyen kişilere kredi veren bankalar içinde düşük faizle yapılandırma ya da kredi  transferi yapan bankalar aşağıda sıralanmıştır.

Bunlar; Akbank, Halkbank,Garanti, Yapıkredi, Vakıfbank, Şekerbank,QNB Finansbank, Denizbank,TEB bankası yeniden kredi yapılandırma ya da kredi taşıma işlemlerinin en düşük faizle yapılabilecek bankalar arasında yer almaktadır. Şimdi bankaların faiz oranları ve kredi taşıma işlemleri ile ilgili detaylı bilgileri alt başlık olarak verelim.

QNB Finansbank Borç Taşıma

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ve kredi kartı borçlarını 48 ay vadeli aylık %1,17’den başlayan faiz oranlarıyla tek çatı altında toplamak için borç transferi kredisi vermektedir.Borç transfer kredisi için gerekli belgelerle birlikte başvurarak borçlarınızı QNB Finansbank çatısı altında toplayabilirsiniz.

Page Title

REKLAMLAR

Şekerbank Kredi Yapılandırma 

Şekerbank 3 ila 48 ay vadeli borç kapatma kredisinde %1,47 faiz oranları ile borç kapatma kredisi vermektedir.İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarını Şekerbanktan alacağınız borç kapatma kredisi ile kapatabilir sadece Şekerbank’a borçlanarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

18 aya varan vadelerde en fazla 20 bin lira limitli sadece kredi kartı borcu kapatma kredisi veren Vakıfbank’a başvuru için en yakın Vakıfbank şubesine uğrayarak borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Denizbank Kefilsiz Kredi Avantajı Sunuyor

Denizbank’tan da 48 ay vadeli, kefilsiz ve avantajlı faiz oranları ile borç kapatma kredisi için Denizbank şubelerine giderek bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi ile son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesiyle borç kapatma kredisi çekebilirsiniz.

TEB Borç Transfer Kredisi

TEB ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece%1,99 faiz oranları ile borçlarını transfer etmek isteyenlere borç kapatma kredisi veren bir diğer bankadır.TEB borç kapatma kredisi için en yakın TEB şubelerine istenilen belgelerle başvuruda bulunarak borçlarınızı tek bir yerden ve taksit seçeneklerinden faydalanarak kolayca ödeyebilirsiniz.

Halkbank Düşük Faizli Kredi

2017 yılında da Halkbankasından konut ve ihtiyaç kredilerinin masrafsız transfer işlemleri yapılmaktadır.Başka bankalarda bulunan konut ve ihtiyaç kredilerini (konut kredisinde 100 bin lira 180 ay vadeli aylık %1,09 faiz oranları ile, ihtiyaç kredisinde ise %1,20 faiz oranları ve 48 ay vadeli 10 bin lira limitli krediler ile) Halkbankasına transfer edebilirsiniz.

Ayrıca kredilerinizin yanında, kredi kartı borçlarınızı da tek yerde toplayabilirsiniz. Bu noktada Ak Bank Axes kart borç birleştirme hizmeti sunan nadir kartlardan bir tanesidir. Kart borçlarınızı bu kredi kartını kullanarak tek çatı altında toplayabilirsiniz.

Akbank Axess Kart Borç Kapatma

Akbank taksitli borç transferi uygulamasından yararlanmak isteyenlere, başka bankalarda biriken kredi kartı borçlarını Axess kartına aktarmaları sağlanarak taksitli olarak geri ödeme imkanı sağlanmaktadır.Başka banka kredi kartı borçlarını Axess e aktaranlara 12 ay vadelerde aylık 2,02 faiz oranı uygulayarak geri ödeme imkanı sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Esnaf Kredisi başlıklı makalemizde esnaf kredisi, esnaf ve sanaatkar kredisi ve halkbank esnaf kredisi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yorumlar

 1. kadir arat dedi ki:

  yukarıda ismi yazılı bankaların hepsine borç transferi ile alakalı başvuru yaptım hatta hangi bankaya ne kadar borcum var hangi tarihte ne kadar ödeme yapıyorum hepsini tek tek liste ledim
  bugüne kadar hiç bir ödeme mim aksamadığını genellikle ödemelerimi zamanından önce yaptığımı belirttim bankadan kullanmak istediğim kredi nin taksit miktarının şu anda yaptığım ödemeden daha düşük olduğunu belirttim ama hep ret aldım borçlarımı bir türlü tek bankada toplamayı beceremedim her bankaya mail attım özel olarak durumumu izah eden ama hep klasik cevap bankamız politikaları gereği başvurunuz ret olmuştur
  borç kapatma kredisinin mantığı nedir değişik bankalardaki borçları tek çatı altında toplamak ama ödemelerim düzenli olduğu halde hiç bir banka yardımcı olmuyor
  yani bu demek ki borçları tek bankada toplamak koskoca bir yalan

  1. İhsan Demir dedi ki:

   Kadir Bey, bankalara çok sık başvuru yaptıysanız bundan dolayı kredi notunuz düşmüş olabilir. Bu durumda bankalar genelde kredi vermezler. Sicili iyi olup da gelir belgesi olan kişilere bütün bankalar yardımcı olmaya çalışır. Sizde farklı bir durum söz konusu olmuş olabilir. Kredi notunuz kaç acaba?

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.