17 Ocak 2019

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

FinansBank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank Türkiye’de en fazla müşterisi olan yabancı sermayeli bankalar arasında yer almaktadır. Müşteri sayısının fazla olması sebebi ile, müşterilerine canlı olarak yardımcı olmak yerine onları daha çok otomatik telesekretere yönlendirmektedir. Bu da müşteri hizmetlerinde bağlanmayı zorlaştırmaktadır. Bu yazımızda Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur onun cevabını vereceğiz. Bu sayede bekleme yapmadan Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanma

Finansbank Kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanmak için;  öncelikle ücretsiz olan 08502222900 telefon numarası aranır ardından sırası ile  3+2+6+2 tuşlanır. Bu tuşlar sonrası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşları

Aşağıdaki adımları uyguladığından Finansbank Müşteri Hizmetlerine bekleme yapmadan bağlanabilirsiniz. İşte adım adım canlı bağlantı yolları;

Birinci adım: 08502222900 numaraları hattı arayınız. Telesekreter konuşmaya başladığında ikinci adıma geçin.

Page Title

REKLAMLAR

İkinci adım: sırası ile   3+2+6+2 numaralarını tuşlayın. Arkasından birkaç saniye içinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Aşağıdaki videoda müşteri hizmetlerine bağlanma ile ilgili ortaya çıkan sorunlardan bahsedilmiştir. Videoyu izleyerek neden müşteri hizmetlerine bağlanamadığınızı görebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerinde Yapılan işlemler

Finansbank Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra aşağıdaki bankacılık işlemlerinin her biri yapılabilmektedir. Bunlar;

  • Kredi kartı ile ilgili tüm işlemler yapılabilir. Bunlar, kart başvurusu, kredi kartı bloke kaldırma, şifre değiştirme, kart iptali vb..
  • Havale ve EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz; Başkasına para yollamak istiyorsunuz; ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman müşteri hizmetlerinden gerekli yardımı alabilirsiniz.
  • Altın, döviz hesabı açtırma; müşteri hizmetlerini arayarak altın, döviz satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Kredi başvurusu yapmak; son yıllarda yaygınlaşan müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapma işlemlerini de yapabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma konusunda sorun yaşıyorsanız aşağıda yorum kısmına bunu belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma   başlıklı makalemizde beklemen bağlanma, doğrudan bağlanma ve Garanti Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz