20 Ağustos 2019

Gelir Belgesiz Kredi Veren 3 Büyük Banka  

Bankalar nakit sorunu yaşayan kişiler için en çabuk para bulma yolu olarak kabul edilir. İş kurmak, düğün yapmak, ev almak ya da diğer her türlü nakit ihtiyaçlar için yapılan kredi başvurularında  bankalar ilk sırada yer almaktadır. Ama bankaların birçoğu kredi desteği sunarken kişilerden gelir belgesi yani maaş bordrosu talep etmektedir. Ama bu yazımızı okuyorsanız büyük ihtimalle, gelir belgeniz yok ya da maaş belgeniz çekeceğiniz krediye göre yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle sizin için gelir belgesiz kredi veren ve kolay kredi veren 3 büyük bankayı yazıyoruz.

Evraksız Şartsız Kredi Çıkartan Bankalar

Evraksız ve şartsız hemen anında kredi veren banka sözü kulağa hoş gelmektedir. Bu bankaların hangileri olduğunu sizi fazla bekletmeden hemen yazalım. Bunlar;

  • QNB Finans Bank
  • Ak Bank
  • TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)

Olarak ön plana çıkmaktadır. Aslında bakıldığında gelir belgesiz kredi çıkartan banka sayısı sadece bu 3 banka ile sınırlı değildir. Bu bankaların yanı sıra, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi ve Deniz Bank da evraksız kredi vermektedir. Ama kredi onay sürecinde yapılan değerlendirmelerde göz önünde tutulan kriterlere bakıldığında, saymış olduğumuz 3 bankanın çok daha kolay kredi verdiğiniz görüyoruz. O zaman bankaları belirlediğimize göre, bu bankalara nasıl ve nereden başvuru yapmalıyız?

Şubeye Gitmeden Hızlı Kredi Çekme Yöntemleri

Evraksız ve kefilsiz kredi çekecekseniz bunun için en etkili yöntem şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmaktır. Bankaya gitmeden kredi çekmek  istiyorsanız bunun için aşağıda göstereceğimiz yöntemleri kullanarak hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunları tek tek sayacak olursak;

İnternet Bankacılığı İle Gelir Belgesiz Kredi Çekme

İster yukarıda saydığımız bankaların ( QNB, TEB ve Ak Bank) müşterisi olun ister ilk defa bu bankalardan kredi çekecek olun, hemen bu bankaların internet sayfalarına giriş yaparak internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Online yapılan başvurularda, bankaların genel merkezleri krediyi değerlendirip kredi notu uygun olan kişilere aynı gün içinde hatta birkaç dakika içinde olumlu dönüş yaparlar.

Page Title

REKLAMLAR

Telefondan Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Akıllı telefonlardan internete girilerek ya da bankalara özel olan mobil uygulamalar gerekli yerlerden indirilip bankalara kredi başvurusu yapılabilir. QNB Finansbank, Ak Bank ve TEB Bankasının ayrı ayrı mobil bankacılık uygulamaları bulunup bu uygulamalar kullanılarak kredi başvurusu yapılabilir.

Yapılacak başvuru sonrası kişilere kredi çıkmama durumu söz konusu olabilir. Bunun da temel sebeplerini ve çözüm yollarını aşağıda anlattık.


Anında gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için bu adrese bakınız.


Geliri Olmayan Kredi Çıkmamasının Nedenleri

Bankalar her başvuru sahibine kesinlikle kredi verecek diye bir kural yok. İster belge ile ister gelir belgesiz olsun yapılan müracaatlarda banka şubesinin ve banka gelen merkezinin ayrı ayrı değerlendirmeleri olacaktır. Örneğin, gelir belgesinden daha önemli bir nokta olarak kredi sicili ön plana çıkmaktadır.

Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren banka sayısı oldukça düşük orandadır. Birçok banka gelir belgesiz kredi verir; ama kara listeye girenlere kredi vermek istemez.

Kara listede olanlara kredi veren bankalar yazımızı okuyunuz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Kredi notunun çok düşük olması ve daha da vahim bir durum olarak sicilin bozulması sonrası kredi almak gerçek manada bir işkenceye dönüşmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren 3 Büyük Banka

İnternetten ya da doğrudan şubeye giderek kredi başvurusu yapan kişilerin risk durumları değerlendirildikten sonra kredi onayları gelir. Kişilerin kara listede olması ya da kredi notunun düşük olması durumunda banka kredisi alamayacağını söyleyebiliriz. Bu sadece banka kredisi kredi kartı için de geçerlidir. Yani bozuk sicile kredi kartı da verilmez. Ama bu durum kesin değildir.  Bazı bankalar en son çıkan sicil affı düzenlemesi sonrası hem gelir belgesiz kredi hem de kara listeye kredi verme noktasında oldukça esnek davranmaya başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan KKB Kredi Sicili Kötü Olana Kredi - 2019 başlıklı makalemizde banka sicili bozuk olan kredi alabilir, kara listeye düşmüş kişiye kredi ve kkb sicili bozuk olana kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz