20 Ağustos 2019

Halkbank Personel Alım İlanı

Halkbankası, bünyesinde değişik pozisyonlarda çalıştırma üzere yüzlerce personel alım ilanına çıktı. Halkbank personel alımında KPSS şartı aramayacak. İş arayanların merak ettiği ilan detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Halkbank internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruya göre, farklı alanlardan toplam 565 personel alımına gidecek. Bankanın ihtiyaç duyduğu alanlar,

 • Bilgi Teknolojileri Uzm. Yard.
 • Uzman Yardımcısı
 • Müfettiş Yardımcısı
 • İç kontrolör yard. Şeklindedir.

 

Sizler de uygun koşullarda memur olmak istiyorsanız başvurunuzu mutlaka yapın. Halkbank bu yılki memur alım ilanında KPSS şartı aramamaktadır. Bu da başvuru sayısını artıracaktır. Sizlerde bu seneki alımlarla iyi bir iş sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru koşullarına bakınız. Ve zamanını kaçırmadan başvurunuzu yapınız.

 

Banka personel alım ilanı için aranan şartlar:

 

Page Title

REKLAMLAR

 1. Daha önce memuriyete engel teşkil edecek bir suç işlememek
 2. Bankacılık yasasına göre, banka sektöründe çalışmasına mani olacak şüpheli bir durumunun olmaması
 3. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 4. Müfettiş Yard. İçin lisans mezunları için 1988, yüksek lisans mezunları için ise 1986 sonrası doğumlu olmak.
 5. Askerliğini yapmış ya da mart 2017 tarihine kadar tecilli olmak.
 6. Müfettiş yard. İçin 4 yıllık lisans mezunu olup;  bölümü, ekonomi,iktisat, maliye,çalışma ekonomisi,ekonometri, bankacılık, finans,risk yönetimi, bankacılık ve muhasebe yönetimi mezunu olmak.
 7. Halkbank müfettiş yard. Sınavına daha önce katılmamış olmak.
 8. Uzman yardımcılığı için en az dört yıllık lisans mezunu olmak
 9. Banka tarafından yapılacak incelemeye göre, herhangi bir problemin çıkmaması.

 

 

Başvurular :

 

Yukarıdaki koşulları sağlayan adaylar, başvuralar için, 19 Eylül 2016 -10 Kasım 2016 tarihine kadar  işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Başvurular , www.halkbank.com.tr adresinden ya da, http://sinav.ataaof.edu.tr/halkbank yapılabilir. Adaylar kesinlikle e-mail ya da posta ile başvurmamalıdır.Şahsen başvurular da kabul edilmeyeceğinden, yukarıdaki sitelerden gerekli işlemelerinizi takip edebilirsiniz.

Bankacılık ile ilgili en güncel bilgilere ve en yeni iş ilanlarına ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki diğer haber ve makalelere bakabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Personel Alacak Mı? başlıklı makalemizde 2017 Ziraat Bankası Personel Alımı ve 2017 Ziraat Bankası Personel alır mı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz