18 Ağustos 2019

Hangi Bankaların Kredi Kartları Daha Avantajlı

Kredi kartlarında bankalar arasında çok fazla değişkenlikler söz konusu olduğu için, banka müşterileri kart tercihi yaparken birçok seçenek arasında kalabilmektedir. Bundan dolayı en iyi kredi kartını, en iyi harcama alışkanlığı sunan banka kartlarını kullanması onun yararına olacaktır. Banka kredi kartlarının karşılaştırması sonrası bazı kredi kartlarının ücretsiz olduğu ve bunun yanında taksit ve harcamalarda kolaylık sağladığını görüyoruz. Bunun yanında çok yüksek yıllık aidat ücretleri olan kredi kartları da cep yaktığı için kullanıcıların en düşük aidata sahip ve aynı zamanda bol puan veren bir kart tercih etmesi gerekmektedir. Bu noktada hangi bankanın en iyi kredi kartı tercihi sunduğuna göz atalım.

Yapı Kredi Word Kredi Kartı

Bizim kart tavsiyemiz: Yapı Kredi Word Kredi Kartıdır. Nedeni de şudur; Kredi kartı Türkiye’de en çok  kurumla anlaşması olan kredi kartı olduğu için her yerde taksit imkanı sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında word puan toplama ve Opet gibi anlaşmalı kurumlarda bol yakıt puan toplama gibi faydaları da bulunmaktadır. Banka temsilcisi ile görüşerek yıllık aidatı olmayan kredi kartı isteyerek bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

Bir kredi kartı almak istiyorsanız ve en avantajlı kredi kartı hangisidir diye merak ediyorsanız Yapı Kredi Wordcard’ı kesinlikle incelemelisiniz. Aşağıda vereceğimiz bilgiler ışığında kendiniz için en ideal kredi kartını belirleyebilirsiniz.

Aradığınız Detaylı Bilgiler Bu Yazımızda; En Avantajlı Kredi Kartı 

Hangi Bankanın Kredi Kartı Daha İyi?

Ülkemizde bugün itibariyle 40’ın üzerinde banka hizmet veriyor. Bu bankalarının müşterilerine açılan kapılarının başında ise kredi kartları geliyor. Bankalar müşteri sayılarını arttırmak için kredi kartlarıyla alakalı sürekli yeni düzenlemeleri yani avantajlar sunuyorlar. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da kredi kartlarının sağladığı avantajlar artarak devam edecektir. Hangi bankanın kredi kartı daha iyi sorusuna verdiğimiz cevaplarla kredi kartını seçerek siz de harcamalarınızı daha avantajlı hale getirebilir, daha fazla ayrıcalık elde edebilirsiniz.

Page Title

REKLAMLAR

En Çok Mil Puan Veren Kredi Katı

Öncelikle en avantajlı kredi kartı 2018 tercihini yaparken çeşitli yönlerden karşılaştırma yapmakta fayda var. Bunlardan ilki kredi kartını hangi amaçla kullanacağınız. Çünkü bankalar müşterilerinin harcamalarına özel kredi kartlarını arttırdılar. Bu yüzden bu kartların avantajları da fazla oluyor. Örneğin sık sık uçak seyahati ediyorsanız Halkbank Parafly sizin için son derece avantajlı olacaktır. Banka sürekli kampanyalar düzenliyor ve mil puan biriktirme imkânı veriyor.

En İyi Öğrenci Kredi Kartları 2018

En iyi kredi kartı hangi bankanın diye merak ediyor ve öğrenci iseniz İş Bankası’nın İşte Üniversiteli kartını kesinlikle değerlendirmelisiniz. Öğrenci kartlarının limiti çok yüksek değildir, fakat birçok ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. İşte Üniversiteli, müze kart olarak kullanılabiliyor. Cinemaksimum’da haftanın belli günleri bedava bilet imkanı veriyor. İş Banası Kültür Yayınları’nda %25’e kadar indirim sağlıyor. Ayrıca Garanti Bankası’nın Bonus Genç, Ziraat Bankasının Genç Kart, Vakıfbank’ın Like Card, TEB’in ÜniversiTEB en iyi öğrenci kredi kartları olarak sayılabilir.

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Çeşitli firmalar tarafından yapılan en iyi kredi kartı anketi verilerine göre bunu tek bankaya ve tek karta indirgemek imkânsız. Çünkü bankaların birden fazla kredi kartı seçenekleri var. Bunların her birinin özellikleri farklı ve avantajları da farklılık gösteriyor. Özellikle meslek grupları, yaş grupları kredi kartının avantajları üzerinde etkili oluyor. Maaşlı çalışan birçok kişi kredi kartı olarak maaşını aldığı bankanın kredi kartını tercih ediyor.

Çünkü anlaşma icabı bu bankalar yıllık kart aidatı almıyorlar. Alışveriş faiz oranlarını daha düşük tutuyorlar ve puan biriktirmek daha kolay oluyor. Bu yüzden önceliğiniz maaşınızı çektiğiniz bankanın kredi kartı olabilir.

Bol Bol  Taksit Yapan Kredi Kartı

Hangi kredi kartı daha avantajlı diye merak ediyor ve genel kullanım amaçlı düşünüyorsanız tercihiniz kesinlikle Yapı Kredi Word Kart, Garanti Bankası Bonus Kart, Akbank Axess Kart ve İş Bankası Maksimum Kart olmalıdır. Bunlar taksitlendirmesi fazla, faiz oranı düşük, kart aidatı uygun, kampanya seçenekleri geniş kartlardır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılı Avantajlı Kredi Kartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz