20 Ağustos 2019

Passolig Kredi Kartı Nedir ?

Bildiğiniz üzere yakın zamandan beri hayatımıza yeni bir kart girmiş bulunmakta ve bende almış durumdayım, aslında bir çok kişi bu karttan şikayetçi ama ben sevdim bu kartı.Çoğu insan passolig kredi kartı nedir gibi sorular sormaya başlamıştı.Bu kart ön plan olarak maçlara ve toplu taşıma araçlarında işimize yaramakta.Ben bu kart ile bir futbol maçına girmiştim ama sonra bunu hem kredi kartı yapmışlar yani iki şekildede olan bir karttır.Bu kart sayesinde tuttuğunuz takımın maçlarına rahatlıkla girebilirsiniz.Genellikle bu kartları ortak atm’den kullanabilmektesiniz ama bunun için önce bir şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Page Title

REKLAMLAR

Passolig kredi kartı nedir? Bu kart e-bilet uygulamasının yanında normal bankalarda bulunan kredi kartları gibi işlem yapmanıza yardımcı olur. Size ait olan Passolig kredi kartının içerisinde banka tarafından uygun bir limit verildikten sonra, yapmış olduğunuz alışverişler esnasında taksitlendirme uygulaması kullanılarak birçok ürün uygun fiyatlara alınabilir. Ayrıca Passolig kredi kartı yurt dışında da hem alışverişler hem de nakit avans ihtiyaçlarınızın karşılanmasında kullanılabilir. Passolig kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde tutmuş olduğunuz takıma maddi destekte sağlamış olmaktasınız.

Bir önceki yazımız olan Asgari Ücretle Çalışan Birisi Kredi Alabilir mi? Alırsa Maksimum Ne Kadar Alabilir? başlıklı makalemizde asgari ücreti ile çalışan birisi kredi alabilir mi ve asgari ücretle çalışan birisi maksimum ne kadar kredi kullanabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz