17 Temmuz 2019

Peşinatsız Taksitle Araba Alma

Peşinatsız Taksitle Araba Alma

Araba sahibi olmak isteyip de elinde nakit para olmayanlar, bu yazı tam aradığınız bilgileri size hazır olarak sunmaktadır. Ülkemizde özellikle sıfır araçlarda neredeyse bütün şirketler müşterilerine taksitli araç alma kampanyası sunmaktadır. Ama önemli olan hem taksitli hem de peşinatsız araç alma fırsatı sunulmasıdır. Birçok sürücü de bu yönde bir kampanyaya dahil olarak araç sahibi olmaya çalışmaktadır. Yazımızla ilgili olarak sizlere bu konuda gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Peşinatsız taksitle araba nasıl alınır diyenler için faydalı bir araştırma yaptık.

Senetle araba almak ya da peşinatsız araba almak deyince ilk akla kesinlikle wowwo üzerinden araç alımı akla gelmektedir. Kimisine göre güvenilir kimisine göre ise sorunlu olan bu sistem üzerinden siz de araç alabilirsiniz. Kısaca nasıl olduğunu anlatalım.

Wowwo İle Senetle Araba Satın Almak

Wowwo İstanbul Topkapı’da işlemlerini yapan ve genelde internet üzerinden satışlar yapan bir sisteme sahiptir. İnternetten yapacağınız senetle araba alımı için belli bir peşinat istenmektedir. Peşinat oranları %20’den %50’ye kadar çıkabilmektedir. Bu peşinat oranı da sizin kredi skoruna göre belirlendiğini bilmelisiniz. Yani kredi notu çok kötü olan kişilere bu araçların verilmesi zor olabilir. Kredi notu iyi ve gelir belgesi sunan kişiler ise düşük peşinat ile araç sahibi olabilir.

Wowwo ile birlikte bankalar da araba almak isteyenlere değişik şekillerde yardımcı olmaktadır. Bunların başında sıfır faizli taşıt kredileri konusunda yetkili bayi ile yapılan anlaşmalar gelmektedir.

Page Title

REKLAMLAR

Bankadan Sıfır Faizli Araç Kredisi  Çekmek

Ayrıca şirketler taksitle araba sattıkları gibi sürücülerin bu taksitleri ödeyebilmeleri için bankalar ile anlaşama yoluna giderek, müşterilerine gerekirse sıfır faizli araç kredisi çıkarmaktadırlar. Bu da aklında araba almak olmayan kişilerin bile araba almasına sebep olmaktadır. Tabi makalemizin ana konusu hem peşinatsız hem de taksitli araba alınmasıdır. Öncelikle şunu belirtelim; günümüzde hem sıfır araç satan firmalar hem de ikinci el oto satıcıları müşteri çekebilmek için her türlü yola başvurmaktadır. Bu yöntemlerin en önemlileri de özellikle taksitli araç satışlarıdır.

Birçok firmanın ve oto galericinin taksitle araç satışı yaptığı günümüzde buna ek olarak bazı firmalar da hem taksitli hem de tamamen peşinatsız araç satma yoluna gitmektedir. Hatta birçok firma da müşterilerini bankalar ile karşı karşıya kalmadan kendi bünyelerinde taksitli alışveriş imkanı tanımaktadır. Tabi bunun için müşteriler ile oto galericiler arasında senet imzalanmaktadır. Senetlerin günü geldikçe ödemeler de yapılır.

Peşinatsız ve Taksitli Araç İçin Oto Galericiler Tercih Edilebilir!

Ülke genelinde genel anlamda yaşanan ekonomik durgunluk ve özellikle de ikinci el otomobil piyasasının yavaşlaması birçok araç firmasını zorunlu olarak otomobil kampanyası yapmaya sevk etmiştir.  Araç sahibi olmak isteyip de elinde hiç peşinatı olmayan ve daha da kötüsü araç için bankadan kredi onayı alamayan kişiler için bir can suyu olan otomobil kampanyaları ile birçok kişi istediği araca sahip olabilecektir. Hem de aracın ödemesini uygun taksitlerle yaparak.

Sıfır araç alımlarında firmalar genelde bankalar ile anlaşma yoluna giderler. Özellikle de taksitli araç almak isteyen kişiler için banka kredisi çıkarılır. Bankaların vermiş olduğu bu taşıt kredisinde araç firmaları sadece aracılık ederler. Satış sonrası ödemeler için artık sadece banka ve müşteriler iletişime geçecektir. Ama ikinci el oto galericiler her ne kadar bankalar ile de çalışıyor olsalar da yine de elden taksitle araç satışı için halen en uygun seçenek olarak durmaktadırlar. Özellikle senetle araba satışlarından en önemli rolü üstlenen oto galericiler bu yöntemle her sene binlerce kişiyi peşinatsız ve taksitle araç sahibi yapmaktadırlar. Siz de hem peşinatsız hem taksitle araç almak istiyorsanız size en uygun teklifi veren bir oto galerici ile anlaşabilirsiniz.

 

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz