12 Kasım 2019

QNB Finansbank’tan Kamu Çalışanlarına ve Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Siz de maaşınızı QNB Finansbank’tan alıyorsanız ya da kadrolu olarak devlette memur olarak çalışıyorsanız, QNB Finansbank2ın çok uygun faizli kredilerinden yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank’tan kamu çalışanlarına ve maaş müşterilerine özel kredi adı altında yapmış olduğu özel faizli kredi indirimleri sayesinde binlerce kişiye çok uygun koşullarda kredi kullandırmayı amaçlamaktadır.

 

Ülkemizi henüz bu sene Finansbank’ı satın alarak giriş yapan Katar sermayeli uluslararası sermaye grubu olan QNB, bankacılık konusunda iddialı olduğunu yapmış olduğu son uygulamalar ile kanıtlamaya gayret etmektedir. Ülkemizin potansiyel nüfusu bugün 50 milyonu aşmış durumdadır. Yani herhangi bir ekonomik alanda faaliyet gösteren, para kazanan, tüketim ya da üretim yapabilen 50 milyonu aşkın insanımız bulunmaktadır. Son yıllarda bu aktif nüfusun büyük bölümü bankalar ile çok yoğun çalışmalar yapmaktadır.

 

Örnek olarak kredi kartlarının kullanıcı sayısı 30 milyonken, ülkemizdeki kredi karı sayısı 140 milyonu aştığı belirtilmektedir. Ülkemizde 80 milyon nüfus olduğunu düşünürsek, herkeste ortama 1.5 kredi kartı var desek yerinde olacaktır. Ekonomik ve özellikle de bankacılık konusunda bu denli aktif büyüklüğe sahip olan ülkemizde faaliyet alanını genişletmek isteyen QNB Finansbank her geçen gün yeni kampanyalar yapmaya devam etmektedir.

 kamu-calisanlarina-ve maaş-müşterilerine-özel kredi

Devlet Memuru ve Maaş Müşterilerine İndirimli Kredi Avantajı!

 

 

Page Title

REKLAMLAR

Yeni kampanya kapsamında yapmış olduğu açıklamaya göre, QNB Finansbank müşterisi olup da maaşını bu bankadan alan kişiler ile devlet memuru olan kişilere çok özel kredi avantajları sunacaktır. Bu kişilere %1.14 ‘ten başlayan kredi seçenekleri ve 50000 TL’ye kadar kredi limitleri sunmaktadır. Bankanın yapmış olduğu duyuruya göre, maaş müşterileri ile devlet memurları alt limit 1000 TL ve üst limit 50.000 TL olmak üzere bütün talep eden kişilere kredi sicil durumlarına göre bu kredi verilecektir.

 

Müşterilerinin kredi sicil notları onların çekecekleri kredi miktarını etkileyen en önemli faktör olacağı düşünülmektedir. Bütün bankaların kredi onay sürecinde en önemli olarak gördüğü kriter kredi notu olmaktadır. Kredi notu çok kötü olan kişilere zaten kredi onayı çıkmazken, kredi notu az riskli ya da riskli olanlara düşük kredi limitleri için onay verilebilmektedir.

 

QNB Finanbank Kredisi İçin Şartlar

 

  • Devlet memuru için maaş bordrosu
  • Çalıştığı kurumdan alınacak görev yeri belgesi
  • İkametgah belgesi
  • Kimlik cüzdan fotokopisi
  • Maaş müşterisi olanlar için de aynı şekilde belgeler istenecektir.
  • Maaş müşterilerinin devlet memuru olma zorunluluğu yoktur
  • Maaş müşterilerinin gelir durumunu gösterir belgeyi ibraz etmeleri

 

Sayılan belgeleri sunan kişiler, 1000 TL ile 50000 TL arasında değişen limitlerde kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Başvuru yapan kişilerin kredi notları da kontrol edilerek uygun şartları taşıyan kişilere %1.4 oranı ile kredi imkanı tanınacaktır.

Yeni Kredi Vade Avantajından Yararlanabilirsiniz!!

 

Geçtiğimiz haftalarda yayımlanan yeni bankacılık düzenlemesine göre, bundan sonra banka ihtiyaç kredileri müşterilerinin talepleri doğrultusunda 48 aya kadar vadelendirilecektir. QNB Finansbank da bu uygulama çerçevesinde, müşterilerine hem uygun kredi faizi hem de 48 ay gibi uzun vade seçenekleri sunmaktadır. Ülkemize yeni giriş yapan bu bankanın tanıtım amaçlı yapmış olduğu bu kampanyalardan şartları taşıyan herkesin yararlanmasını tavsiye ederiz. Özellikle kredi puanı çok yüksek olmayan kişilerin bu bankadan kredi almaları diğer bankalara göre daha kolay olacaktır.

 

Bu konu hakkında sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede yanıt verilecektir.

Bir önceki yazımız olan PTT Emekliye Kredi Verir Mi?   başlıklı makalemizde ptt kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.