12 Kasım 2019

Tarım Kredisi Nasıl Alınır ?

Tarım Kooperatifi’ nin sunmakta olduğu diğer bir kredi seçeneği de genel ihtiyaç kredisidir. Bu kredi seçeneğinde ise asıl amaç, firmanın üretimindeki tüm eksiklikleri ve giderlerini gidermesine ilişkindir. Firmanın ihtiyacı olan nakit pul genel ihtiyaç kredisinin kullanılması ile sağlanabilmektedir. Bu kredi seçeneğinde kullanılan kredi nakdi istenildiği gibi işletmeye harcanabilmektedir. Genel ihtiyaç kredisi seçeneği ise maksimum bir yıl vadeli kullanılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra işletmenin akaryakıt ihtiyacı da Tarım Kooperatifi tarafından akaryakıt kredisi ile kolaylıkla karşılanabilmektedir. Bu kredi seçeneğinde üretim için kullanılacak akaryakıt ve madeni yağ gibi tüm giderler için finansal destek alınabilmektedir. Akaryakıt kredisi de maksimum bir yıl vadeli olarak kullanılabilmektedir.
sabitkredi.com farkı ile.
Kısa vadeli bu ihtiyaç kredilerine ek olarak orta vadelerde ihtiyaç kredileri de bulunmaktadır. Bu orta vadeli krediler ise araç gereç kredileri, tarımsal sulama kredileri ve hayvancılık için gelişmeler başlığı altında toplanmaktadır. Bu orta vadeli kredilerin amacı ise diğer kredi seçeneklerinden farklı olarak firmaların özlerini daha da geliştirmesini, önüm ağı ile üretim teknolojisini ilerletmesini hedeflemektedir. Şahısların kredi limitleri 50.000 TL olup, Merkez Birliği onaylı olan kredilerde ise maksimim kredi kullanma tutarı 500.000 TL ‘ ye kadar çıkabilmektedir.

Page Title

REKLAMLAR

Bir önceki yazımız olan KKB Kredi Sicili Kötü Olana Kredi - 2019 başlıklı makalemizde banka sicili bozuk olan kredi alabilir, kara listeye düşmüş kişiye kredi ve kkb sicili bozuk olana kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

  1. ismail dedi ki:

    kredi çekimiyorum biraz borcum 15000 tl kadar 5343481640

  2. Burak dedi ki:

    Sera kredisi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

  3. Gökhan dedi ki:

    % 3 acil kredi hemen başvur (privateloaninvestment@outlook.com)

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.