21 Kasım 2019

TEB Pratik Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyacı olup da bankaya gitmeden kredi çekmek isteyen vatandaşlar için TEB Bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu için 12.500 TL limitli ve anında onaylı kredi imkanı tanımlamaktadır. Kredi çekmek isteyen kişiler, TEB Bankasının sunmuş olduğu imkan ile artık sadece telefonla kredi başvurusu yaparak, gelir belgesiz, kefilsiz ve evraksız bir şekilde bireysel kredi çekebilmektedir. Günün koşullarına göre çok düşük faizli ihtiyaç kredisi veren TEB Bankası, kendisine yapılan kredi başvurularını aynı dakika içinde değerlendirip yine kişinin cep telefonuna kısa mesajla bilgi vermektedir. TEB pratik kredi başvurusu 2017 hakkında tüm merak edilenler.

TEB Bankası Telefonla Kredi İçin İstenen Şartlar

Birçok banka cep telefonu ile kendisine bireysel kredi başvurusu yapılması konusunda, cep telefonu uygulamasının indirilmesi ve dahası kişilerin kendi banak müşterisi olması şartını ararken, TEB Bankası bu noktada büyük bir kolaylık tanıyarak kişilere kendi müşterisi olmasa bile onlara telefon ile kısa mesajla kredi başvurusu yapma hakkı vermektedir. Bunun için istenen hiçbir şart olmayıp, sadece kişinin;

  • Kara listede olmaması
  • Kredi puanına sahip olması
  • 18 Yaş üstü olması gerekmektedir.

Bu şartları taşıyan herkes; Turkcell, Vodafone, Avea operatörlerini kullanarak TEB Bankası bireysel kredi başvurusu yapabilirler.

TEB Bankası İhtiyaç Kredisi İçin İstenen Evraklar

TEB Bankasına yapılacak kredi başvurusu ilk etapta telefondan SMS ile yapılacağı için şubeye gidilmediğinden dolayı evrak istenmemektedir. Ama şubenin yapacağı değerlendirme sonrası, kişinin kredi puanı yani KKB tarafından belirlenen findeks puanı eğer ki istenen durumda değilse ve bunun yanında kişinin başka bankalardan kullanmış olduğu krediden dolayı kredi çekme limiti azalmışsa, banka bu durumdaki kişilerden ek olarak;

Gelir Belgesi

  • SGK Bildirim Formu
  • Kefil ve Kefiller İçin Gelir Belgesi
  • T.C Kimlik Fotokopisi
  • İkametgah Belgesi

Belgeleri talep edilebilecektir. Ama banka puanı iyi durumda olan ve geliri de yüksek olan kişiler için şubeye çağrılmadan aynı anda para hesaba geçirilecektir.

Page Title

REKLAMLAR

TEB Bankası Bireysel Kredi Faiz Oranları

TEB Bankası’nın vereceği bireysel kredilerde faiz oranları için aşağıdaki tablo gösterilmektedir. TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınan bilgiler doğrultusunda tablo hazırlanmış olup, faiz oranları bankanın aylık politikasına göre sürekli değişkenlik gösterebilmektedir.

TEB Bankası 12.500 TL bireysel kredi ve 48 ay vade sayısı ile birlikte isteyeceği faiz oranı aylık bazda %1,55’tir.

TEB Bankası Pratik Kredi Faiz Oranları

TEB Bankası Bireysel Kredi Ödeme Planı

TEB Bankası’nın sunmuş düşük faizli ihtiyaç kredisi için 12.500 TL’lik ödeme planı aşağıda verilmiştir. TEB Bankası telefon ile kredi başvurusunda en fazla limit 12.500 TL olarak kabul edilmektedir. Daha fazla krediye ihtiyacı olan kişilerin banka şubesine giderek kredi başvurusu yapması gerekmektedir. Bu noktada kredi limiti artış göstereceği için bankanın isteyeceği belgelerde de değişkenlik olacaktır.

TEB Bankası Kredi Ödeme Planı

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB Bankası bireysel kredi başvurusu için hem telefonda SMS kanalı hem de internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Bunun için, SMS olarak 44 66’ya kısa mesaj yollanarak kredi başvurusu yapılabileceği gibi, bu adres kullanılarak  da kredi başvurusu yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan kredi başvuruları için T.C kimlik numarası ve telefon numarası girildikten sonra aynı saatte şubeye gitmeden kredi sonucu telefona gelecektir.

Bir önceki yazımız olan En Kolay İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizde bankaya gitmeden kredi ve en kolay ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.