17 Ocak 2019

Yapı Kredi Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma( 30 SANİYEDE BAĞLAN)  

Yapı Kredi Direkt Müşteri Hizmetlerine Bağlanma( 30 SANİYEDE BAĞLAN)  

Yapı Kredi bankasının müşterileri, herhangi bir durumda banka temsilcileri ile görüşmek istediklerinde hemen müşteri temsilcisine bağlanamamakta ve telefonda çok uzun süre bekletilmektedir. Bu sorun nedeni ile birçok kişinin Yapı Kredi direkt müşteri hizmetlerine bağlanma ile ilgili bazı soruları oluşmakta ve Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerine en kısa nasıl bağlanabilirim diye merak etmektedir. Biz de bu yönde bir makale kaleme alarak, en hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanma yollarını size anlatacağız.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Beklemeden Bağlanma

Bilindiği gibi Yapı Kredi bankasının müşteri numarası; 444 0 444 ‘tür. Bu numarayı aradığınızda karşınıza telesekreter çıkacak ve sizi diğer menülere yönlendirecektir. Eğer Yapı Kredi bankası kısa yoldan müşteri temsilcisine bağlanma numaralarını bilmiyorsanız dakikalarca sizi hatta bekleteceklerdir. Bu da hem dakikalarınızın bitmesine hem de gereksiz bir şekilde zaman kaybına neden olacaktır.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası olarak 444 0 444 ‘ü tuşladıktan sonra size belirttiğimiz numaraları sırayla tuşlamanız ile birlikte direkt müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Page Title

REKLAMLAR

Yapı Kredi Kısa Yoldan Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerine kestirmeden bağlanmak için öncelikle 444 0 444 ‘ü aramanız gerekmektedir. Bu numarayı tuşladıktan sonra ise hemen sırası ile 4-1-1 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Ama bu numaraları hızlı bir şekilde arkası arkasına tuşlarsanız sistem sizi dışarı atabilir. Ve görüşmeniz sonlanır. Bunun yerine Yapı Kredi müşteri numarasını aradıktan sonra öncelikle,  4’ü tuşlayın, sonrasında ise telesekreterin tekrar sizi yönlendirmeye başlaması ile 1’i ve yine aynı telesekreter konuşması sonrası 1’i tuşlayın. Son tuşlamadan sonra direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacığı ile banka temsilcisine ulaştıktan sonra birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi, kart ödemeleri vb. daha birçok konuda anında işlem yapabilirsiniz.

Bu işlemlerinizin güvenliği için, telefon bankacılığına bağlanmadan önce sizden bazı bilgiler istenir.  444 0 444 ‘ü tuşladıktan sonra,  sizden öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası istenebilir daha sonra işleme devam etmek istediğiniz kredi kartı işlemi ise o zaman ilgili kartınızın şifresi de sizden istenecektir. Bu işlemler sırasında size belirttiğimiz  4-1-1 numaralarını sırası ile belirttiğimiz şekilde tuşlamanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri 2018

2018 yılında yapı kredi müşteri hizmetleri numarasına bağlanmak isteyenlere kolay çözümler devam ediyor. Yapı kredi müşteri hizmetleri 444 0 444 ve kredi kartı yapılandırma servisi ise 444 0 449 olarak yeniden belirlenmiştir. Kart yapılandırma yapmak isteyenler için 449’un aranması gerekmektedir. Diğer bankacılık işlemleri için ise 4440 444 aranabilir.

Bir önceki yazımız olan Banka Şikayet Dilekçe Örneği başlıklı makalemizde banka dilekçe, banka şikayet ve şikayet dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz