18 Ağustos 2019

Ziraat Bankası Tüketici Kredileri

Ziraat Bankası Türkiye’nin eski bankası olmasının yanı sıra Tüketicilere uygun faizli konut kredisi ve ihtiyaç kredisi veren kamu bankası olarak ön plana çıkmaktadır. Son birkaç senedir Ziraat Bankası özellikle konut kredilerinde diğer bankalara göre daha uygun krediler vermektedir. Ziraat Bankası kamu bankaları arasında ( Halk Bank ve Vakıf Bank) şu anda en iyi tarımsal ve hayvancılık kredileri veren banka konumundadır. Bankanın vermiş olduğu düşük faizli hayvancılık kredileri ve diğer tüketici kredileri hakkında detaylı bilgiler verip kredi için istenen şartları yazımızda belirttik.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Hayvan Kredileri

Hayvan almak isteyen ya da var olan besihanesini büyütmek ve daha teknolojik hale getirmek isteyenler için Ziraat Bankası tarafından uygun ve indirimli krediler verilmektedir. Bu krediler içinde en çok tutulanları da ertelemeli hayvancılık kredileridir.  Hayvan kredisi almak isteyenler, eğer devlet destekli hibelerden yararlanamıyorsa o zaman ilk başvuru yapacakları yerin başında kesinlikle Ziraat Bankası yer almaktadır.  Şu anda faiz oranları %1’in altında olup şimdi al ve 2018’in ikinci çeyreğinde ödemeye başla kampanyası da vardır.

Ziraat Uygun Faizli Bireysel Krediler

Banka müşterilerinin düşük tutarlı ihtiyaçları için kullandıkları kredi türüne tüketici kredisi denilmektedir. Tüketici kredileri herhangi bir ticari amaç taşımamakta; eğitim masraflarınızı karşılamanızda, mobilya alımlarınızda, tatil planlarınızda tüketici kredisi kullanabilirsiniz. Kısacası her türlü ihtiyaç alanlarınızda tüketici kredilerini değerlendirebilirsiniz. Ziraat Bankası Tüketici Kredileri sizlere farklı farklı tüketici ürünleri ile hizmet vermektedir.

Ziraat bankası Tüketici Kredisi Özellikleri

  • Ödeme planınız istediğiniz şekilde yapılmakta olup ödeme seçenekleri esnek bir yapı göstermektedir.
  • Vade imkânı geniş olup, kredinizi 48 aya kadar bölebilirsiniz.
  • Şahsi ya da maddi teminat istenilmemektedir.
  • Krediniz süresince hayat sigortanız yapılmaktadır.
Page Title

REKLAMLAR

Kredi Başvurularınızı Gerçekleştirme Kanalları

  • Şubeler ile
  • Ziraat bankası İnternet sitesi ile
  • Ziraat mobil aracılığı ile
  • Çağrı merkezi
  • ATM

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Kredi Ürünleri

Ziraat Bankası başlıca tüketici kredileri şu şekildedir: Masrafsız Tüketici Kredisi, Tüketici Avans Kredisi, OYAK üyelerine özel tüketici kredisi, Eğitim Kredisi, İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Arsa Kredisi, Yasa Kapsamındaki İpotekli Bireysel Finansman Kredisi gibi birçok kredi ürünleri ile tüketici kredisi kullanmak isteyen herkese uygun koşullarda kredi kullanma imkânı sağlamaktadır.

Masrafsız Tüketici Kredisi

Kredi tahsis ücreti talep edilmeden, paranızı kesintisiz olarak alabilir, Kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Masrafsız kredi için yapmanız gereken; bankamıza uğramanız yeterli olacaktır. Masrafsız tüketici kredisinde komisyon ücreti alınmamakta, müşteriye kredi net miktar olarak tahsil edilmektedir.

Tüketici Avans Kredisi

Ziraat Bankası vadeli ya da vadesiz hesabınız bulunuyorsa 6 aya kadar vade imkânı bulunan avans kredisine başvuru yapabilirsiniz. Geri ödemenizi tek taksit halinde de gerçekleştirebilirsiniz. Bankamızda bulunan vadeli ya da vadesiz hesabınız, mevduat hesabı, repo gibi hesaplarınız bankamızca teminat olarak B tipi Yatırım Fonu rehni altında tutulmaktadır. Hayat sigortasını dilerseniz yaptırırız, dilerseniz yaptırmayız. Tercihinize bağlıdır. Kredi başvuru su için şubelerimize uğramanız gerekmektedir.

OYAK Üyelerine Özel Tüketici Kredisi

Uygun faiz ödemeleri ile tüketici kredileri özel olarak sadece OYAK üyelerine ve eşlerine verilmektedir. Siz de OYAK grubu üyelerinden iseniz uygun kredi imkânı ile tüketici krediniz Ziraatte hazır. Başvuru için şubeleri ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası öğrencileri de ihmal etmemektedir. Onlara uygun özel krediler ile desteklemekte, eğitimlerine katkı sağlamaktadır. Her türlü eğitim ihtiyaçları için yanınızda olan Ziraat Bankası siz öğrenciler önemli bir finansman kaynağıdır. Üniversite, dershane, kurs için eğitim kredisinden faydalanabilirsiniz.36 aya kadar vadeli vadesiz mevduat hesabı kullanabilmektesiniz, şahsi veya maddi teminat alınmakta olup kredi süresi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan KKB Kredi Sicili Kötü Olana Kredi - 2019 başlıklı makalemizde banka sicili bozuk olan kredi alabilir, kara listeye düşmüş kişiye kredi ve kkb sicili bozuk olana kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz