20 Ağustos 2019

Ziraat Katılım Bankası Faiz Oranları

Yeni kurulan bankalardan bir tanesi olan Ziraat Katılım bankası bir çok kişi tarafından yakından takip edilmekte yeni oluşum sürecinde olan ve işlemleri şuan bir çok ilde Ziraat Bankalarında devam eden Ziraat Katılım bankası 2016 yılında açılacak bir çok şubesi ile Tüm Türkiye’de hizmete açılacak. Devlet bankası olması bakımından bir çok kişi tarafından yakından takip edilen ve merakla beklenen Katılım Bankası ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Faiz gelirine karşı kişiler için kurulan Katılım Bankaları bazı kesimin düşüncelerine saygı duyarak faiz geliri değilde onlara katılım payı vaat ederek gelir ortaklığı teklif etmektedir. Sizlerde birikimlerinizi değerlendirmek ve katılım hesabı açmak için En yakın Ziraat Bankası şubelerine gidebileceğiniz gibi Ziraat Katılım Bankası şubelerine de başvuru yapabilirsiniz.Uygun katılım payı oranlarından sizlerde faydalanmak için elinizi çabuk tutun ve devlet garantisi altında yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapın.

Kar Payı Oranları

TL  – USD  – EUR

 1ay  7,10   1,24     1,21

Page Title

REKLAMLAR

3 ay 7,27    1,27     1,27

6 ay 7,47    1,35     1,28
4.1.2016 tarihinde vadesi dolan, 25.000 TL/USD/Euro tutara kadar olan hesaplara dağıtılan yıllık brüt kar payı oranlarıdır. Yukarı da ki tablodan da gördüğünüz gibi kar payı oranları 1 aylık 7.10 ken 6 aylık olduğunda yani süre uzadığında 7.47 kadar çıkmaktadır.Paranızı TL değilde USD yada Euro olarak da değerlendirmek için sizin için açılan döviz hesaplarından işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gideceğiniz herhangi bir ziraat şubesinde katılım hesabı açın ve daha sonra planlarınıza göre bu hesaplarınıza para aktarabilirsiniz. Her türlü para çekme ve para yatırma işlemlerini Ziraat Katılım Bankasında olduğu gibi Ziraat Bankası şubelerinde de yapabileceksiniz bu sayede şube sayısı oldukça fazla olan ve hemen hemen her ilçede bir şubesi olan Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesinden kolaylıkla işlem yaptırabileceksiniz.

Ziraat Katılım Bankası İşe Alım Duyurusu
Ziraat katılım bankası yeni oluşumunu tamamlamak ve tüm Türkiye’de aktif olarak hizmet verebilmek için bünyesinde çalışacak personel alacağını duyurmuştu bildiğiniz gibi. Sizlerde Ziraat Katılım hesabı açmayı düşünüyorsanız yakında sizin illeriniz de de şubelerini görebilirsiniz şuan tüm işlemler Ziraat Bankası şubelerinde de gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan ATM’lerden Euro ve Dolar Çekebilmek Mümkün Mü? başlıklı makalemizde atm, çekmek ve dolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz