Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak

Ak Bank müşterileri bankacılık ile ilgili acil işlemleri için müşteri hizmetlerine bağlanmak istediklerinde bunu bir türlü başaramamaktadır. Çoğu zaman Ak Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak çok uzun sürebilmekte bazen de hiç bağlanılamamaktadır. Peki Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak hangi numaralar tuşlanmalıdır.

Bankalar müşterilerinin bankacılık işlemlerini genelde telesekreter ile halletmelerini istemektedir. Bu sayede çok fazla müşteri hizmetleri çalışanına da maaş vermek zorunda kalmayacaktır. Bundan dolayı, müşteri hizmetlerini arayan banka müşterileri, doğrudan muhatap olacak kimseyi bulmakta zorluk yaşamaktadır. Ama tuşlanacak bazı kodlar ile Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak mümkün olabilir.

 

Akbank Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Nasıl Bağlanılır?

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak aslında çok zor değildir. Tuşlanacak birkaç numara sonrası müşteri hizmetlerine direk bağlanılabilir. Peki kısa yoldan nasıl bağlanılır? İşte Akbank müşteri hizmetleri kısa yol tuşları;

Akbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşları;

 

  • 444 25 25
  • 444 00 72
  • 0850 222 25 25

Bu saydığımız numaraların her biri Akbank müşteri hizmetlerine aittir. İlk 2 numara tarifenizden görüşme süresi düşürülerek yapılabilir. Ama 3. Numarayı aradığınızda bu tamamen ücretsiz olacaktır. Ama 0850’li numaradan Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız çok zor olacaktır. Bunun yerine öncelikle “444 2525” numarasını tuşlamalısınız.

Page Title

REKLAMLAR


Bu numarayı tuşladıktan sonra  Örneğin; 444 25 25’i aradınız. Otomatik telesekreter konuşmaya başladıktan sonra önce “2”ye basın. Daha sonra sizden T.C kimlik numarası ya da sisteme kayıtlı telefon numarası istenir. Bu numara tuşlandıktan sonra, sizden banka müşterisi olarak kart şifresi talep edilecektir. Kart şifresi sonrası “9”u tuşlayıp, daha sonra iki kez üst üste “0”ı tuşladığınızda sistem sizi direk müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.


Akbank Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşları Nelerdir?

Akbank müşteri hizmetlerine birçok yöntem kullanılarak bağlanmak mümkündür.  Bu yöntemlerin içinde yukarıda ifade ettiğimiz tuşlamalar dışında ayrıca;

444 25 25 numarası tekrar tuşlanır ve daha sonra “2,1” ve arkasından 0 tuşlanır. Banka müşterisi olmayanlar, telesekreter konuşmaya başladıktan sonra 2 kez üst üste “0”ı tuşlayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilir.

Akbank Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen okuyucularımızın bazıları tüm çabalarına rağmen, müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorluk yaşayabilmektedir. Bu sorunun devam etmesi durumunda, günün en az yoğun olduğu saatler olan sabahları ya da gece saatlerinde müşteri hizmetlerine bağlanarak bunun çözümü mümkün olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma( 30 SANİYEDE BAĞLAN)  başlıklı makalemizde 4440000, ziraat bankası direk müşteri ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.