Kredihesabi.com

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022 (AYDA 5000 KAZAN)

02.06.2022
Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 2022 (AYDA 5000 KAZAN)

Bayanlar, genç kızlar, üniversite öğrencileri ya da evde çalışarak para kazanmak isteyen erkekler. Herkes artık geçim sorunu yaşadığı için nasıl ek gelir elde edebilirim sorusunu sormaktadır. Son zamanlarda iletişimin hızlanması ile birlikte artık evlere iş veren firma sayısında oldukça hızlı bir yükseliş meydana geldi. Evlere paketleme işi veren firmalar daha az maliyeti olmasından dolayı artık, ev hanımlarına ek iş vermektedir. İnternet üzerinden ve fason kişiler vasıtası ile ek iş alan kişiler evde her ay düzenli bir çalışma ile 5000 TL hatta daha fazla bir gelir elde edebilmektedir.

Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi Nasıl Alınır?

Özellikle evde paketleme işi en çok para kazandıran iş olduğu için birçok kişi evde paketleme işi siparişi nasıl alınır diye araştırmaktadır. Bu yazımızda; Türkiye genelinde evde paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İstanbul’da evde paketleme işi veren şirketler ile İzmir’de evde paketleme işi veren firmalar çok farklı olduğu için illere göre hangi şirket evlere iş veriyor onun ayrıntılarını paylaşacağız.

Ev Hanımlarına evde ek işler hakkında daha önce yazdığımız makalemizi de okuyabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Fabrikalar

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep gibi ekonomik olarak gelişmiş illerde her zaman daha fazla ek iş imkanı bulunmaktadır. Türkiye’de evlere iş veren şirketler daha çok tekstil alanına yönelmektedir. Evde düğme dikme ve elbise dikim işleri ek iş olarak görülse de son zamanlarda küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından evlere paketleme işleri verilmeye başlanmıştır.

Evlere İş Gönderen Fabrikalara Nasıl Ulaşırsınız

Evlere iş götüren firmalar genelde tekstil atölyeleri ve fabrikalarıdır. Bunlar da tekstil bölgelerinde vardır. Eğer böyle bir iş istiyorsanız size en yakın tekstil bölgesine gidip bu konuda araştırma yapmalısınız. İnternette de böyle ilanlar bulabilirsiniz. Fakat bu konuda çok dikkat etmelisiniz. 

Bu konuda daha önce ayrıntılı olarak yazdığımız evde ek iş ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler makalemizi okuyabilir isiniz.

Evde Paketleme İşinden Kaç Para Kazanılır?

Evde paketleme işi yaparak kaç para kazanılır sorusunun cevabı kişinin kendi yeteneğine bağlı olarak değişmektedir. Parça başı para kazanılır. Örneğin bir paket yaptığınızda paket başına 5 TL ile 10 TL arasında bir ücret alırsınız bundan sonrası sizin yetenek ve hızınıza bağlı olur. En çok para kazandıran paketleme işlerini biz size buradan anlattıktan sonra, siz kendiniz tercihinizi yapabilirsiniz.

Sabun Paketleme

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Sabun paketleme işi şu anda onlarca ilde binlerce ev hanımının en büyük ek gelir kaynağı haline gelmiştir. Ek gelir kazanmak isteyen kadınlar, genç kızlar evlerinin sadece bir odasını bu işe ayırarak ayda 5000 TL para kazanabilmektedir. Sabun paketleme işi veren işletmeler, kişilerden sadece verilen siparişlerin zamanında yetiştirilmesini beklemektedir. Malzemeler şirket tarafından gönderilmektedir. Bu yönü ile evde paketleme işi tamamen sermayesiz bir iş olarak ön plana çıkmaktadır.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

 

 

 

 

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Adres ve Telefon Bilgileri

Türkiye genelinde evlere ek iş isteyen kişiler için her il ve her ilçede mutlaka iş imkanı sunulmaktadır. En basit şekilde her yerde, süs eşyası satan, nikah şekeri ve sünnet hediyelikleri satan dükkanlar bulunmaktadır. Bu yerler, siparişleri kendileri yetiştiremediği için evlere değişik alanlarda iş vermektedir. Evde nikah şekeri paketleme ve evde davetiye katlama işi bunlardan sadece birkaçıdır. Bu iş alanlarından her hangi bir tanesi ile meşgul olmak isteyenler, evde paketleme is ilanları telefon numarası aramaktadır.

Firmalar Daha Çok Hangi Bölgelerde Olur?

Bu iş yerleri; İstanbul, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, İzmir, Manisa, Denizli, Maraş, Urfa, Kayseri, Konya, Erzurum, Aydın, Uşak, Ankara, Samsun, Eskişehir gibi illerde yoğunlaşmış olup kendilerine internet üzerinden ya da bu işi daha önce yapan kişiler vasıtası ile ulaşılabilir. Ama acil ek iş isteyenler bunun için fason kişiler aracılığı ile hemen her gün iş alabilmektedir. Peki fasonlar kimlerdir?

Evlere Ek İş Veren Atölyeler

Evlere İş Veren Fasoncular

Fason olarak çalışan kişiler fabrika ya da atölyelerden iş alırlar. Bu işleri daha önce anlaştıkları evlere dağıtıp, ev hanımlarına yapacakları iş hakkında detaylı bilgi vererek sipariş verirler. Verilen siparişler oldukça kolay olup herkesin yapabileceği işleridir.

Fasonculara Nereden Ulaşabilirsiniz ?

Fasonlara genelde tekstil bölgelerinde rahat ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bulunan tekstil atölyelerinin çok olduğun yerlere gittiğinizde böyle işleri bulma şansınız daha fazla olacaktır. Bunun yanında İnternet ortamında bu işleri verip çalışacak bayanlara da bu yönü ile daha kolay ulaşabilmektedir. Yani fasonlar bu işleri internetten ilan etmektedirler. Ama bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu işi vermek isteyenler sizden malzeme parası için depozito isterlerse bu noktada dikkatli olmalısınız. Çünkü bu şekilde dolandırma olayları olabilen vakalardır.

Yazımızı okumanızı tavsiye ederiz: Evden Para Kazanmanızı Sağlayacak 50 Para Kazanma Önerisi

Sitemiz Bu Konuda Size Aracılık Yapabilir

Örneğin, daha önce yazdığımız evlere ek iş verenler ile ilgili yazılarda bazı fason işi veren kişiler yorum yaparak sitemiz aracılığı ek iş ilanı vermişlerdi. Siz de yorumları takip edip hatta kendi iletişim bilgilerinizi de kısa bir şekilde verip evde ek iş için fırsat yakalayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 115 YORUM
 1. Sinem dedi ki:

  İyi günler.. Evde magnet boyama yapmak istiyorum.Deneyimimiz vardır tecrübeliyiz. Ekibim mevcuttur..
  En kısa zamanda dönüş olursa seviniriz

 2. İrem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Çok borcum var lütfen yardımcı olun. İstanbul

 3. Asiye dedi ki:

  Iyi günler
  Ben ev hanımıyım iki çocuğum var ve ikisi de okula gidiyor
  onların ihtiyaçlarını karşılamak için evde paketleme işi istiyorum

 4. Mesut Erdoğan dedi ki:

  Ek iş arıyorum lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

 5. Songül Ünlüsoy dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 6. ... dedi ki:

  Merhaba, 2 kız kardeşiz. Evde paketleme yapmak istiyoruz. Çok titiz ve özenli yapacağımıza inanıyoruz.Uygun bir durumda umarım geri dönüş sağlarsıniz. Merakla haberlerinizi bekliyoruz.. teşekkürler.

 7. Htc___36 dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var

 8. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum izmir doğanlardayım yardımcı olursanız çok sevinirim

1 4 5 6
© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.