17 Temmuz 2019

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma  

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma  

Telefon bankacılığında vatandaşların en çok şikayetçi olduğu konuların başında müşteri hizmetlerine bağlanmamak olduğudur. Özellikle Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda birçok kişinin şikayetçi olduğunu biliyoruz. Bu sorunun kesin çözümü için okuyucularımıza, Garanti Bankası müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanma kısa yolunu göstereceğiz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numaraları 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 olarak tuşlanabilir. 0850’li numara ücretsiz arama imkanı verdiğinden dolayı bir.ok kişi buradan ulaşmaya çalışmakta ve bu da müşteri hizmetlerinde yoğunluğa neden olmaktadır. Bundan dolayı hızlı bağlantı için ilk etapta 444 0 333 numaralı ahttın aranması daha mantıklı olacaktır.

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için bu numaraları tuşlamak yetmez. Bunun yanında kısa yol tuşlarının da öğrenilmesi gerekmektedir. Kısa yol tuşu olarak; verdiğimiz numaralar arandıktan sonra sırası ile 1-3-5 tuşlanıp müşteri hizmetlerine bağlanılabilir.

Page Title

REKLAMLAR

Birçok kişi Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanırken sorun yaşamaktadır. Bunun çözümü için Garanti Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma yöntemlerini gösteriyoruz.

Garanti Bankasına Doğrudan Bağlanmak

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numaralı hat aranabilir. Bu numaralar arandığında  sizi sesli sistem karşılayacaktır. Sesli sistemde istenildiği halde kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanılabilir.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri için yukarıda yazdığımız numaralardan bir tanesi arandığında karşınıza çıkacak menü sonrası hemen sıra ile 1,3,5 numaraları tuşlandığında müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanabilirsiniz.

Bu numaralar ile kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle T.C kimlik numarası ile müşteri girişinin yapılması gerekmektedir. Müşteri girişi yapıldıktan sonra Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 1,3,5 numaraları tuşlanması gerekmektedir. Bu şekilde beklemeden temsilci ile görüşme şansı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Banka Şikayet Dilekçe Örneği başlıklı makalemizde banka dilekçe, banka şikayet ve şikayet dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

 1. Haydar dedi ki:

  Sağol Ali

 2. AHMET KURT dedi ki:

  GÜNAYDIN HAKEM YETI TARAFINDAN YILLIK KRETI KARTI AIDATI MAKEME SONUCLANDI 273 TL BANKA TARAFINDAN BANA ÖTENMESİNE BAĞLANDI BU PARAYI BANKA SUBELERINDEN ALABILIRMIYIM,

 3. Ali dedi ki:

  3.2.4 tuşlayın direk bağlanıyor

  1. özge dedi ki:

   çok sagolun gerçekten müşteri temsilcilerini sır gibi saklıyorlar ulaşmak imkansız

 4. mpro dedi ki:

  Olmuyo değişmiş

  1. Ali dedi ki:

   3.2.4 ile direk bağlanıyor

Yorum Yaz