09 Aralık 2019

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma  

Bankacılık işlemleri artık internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile oldukça yaygın ve kolay bir hale gelmiştir. Banka şubesine gitmeden sadece telefondan banka müşteri  temsilcisine bağlanarak bütün bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Ama telefon bankacılığında vatandaşların en çok şikayetçi olduğu konuların başında müşteri hizmetlerine bağlanmamak olduğudur. Özellikle Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda birçok kişinin şikayetçi olduğunu biliyoruz. Bu sorunun kesin çözümü için okuyucularımıza, Garanti Bankası müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanma kısa yolunu göstereceğiz.

Garanti BBVA Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti BBAV Bankası Müşteri Hizmetleri İle Şubeye Gitmeye Gerek Yok

Garanti Bankası müşterileri bankacılık işlemleri için banka şubesine gitmeden müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerini yaptırabilirler. Son zamanlarda bankacılık işlemlerinde online sistemler üzerinden yapılması daha yaygın bir durum haline gelmiştir. Başta kredi kartı ve diğer bankacılık faaliyetleri için şubeye gitmeden müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Ama bankaların müşteri hizmetlerini arayan vatandaşların genelde müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanamadıkları bilinen bir sorundur. Birçok kişi müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak istemesine rağmen bu hususta sorun yaşamaktadır.

Garanti BBAV Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yolları

Bankalarımız arasında yer alan Garanti Bankası müşterileri de, bankacılık işlemleri için müşteri hizmetlerini arayarak tüm işlemlerini gerçekleştirmek istemektedir.  Garanti Bankası, diğer bankacılık işlemlerinde müşterilerine çok iyi hizmet vermesine rağmen aynı hizmet standardını müşteri hizmetlerinde sunamamaktadır.

Page Title

REKLAMLAR

Birçok kişi Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanırken sorun yaşamaktadır. Bunun çözümü için bu makalemizde Garanti Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma yöntemlerini göstereceğiz.

 

Garanti Bankası Sesli Yanıt Sistemi

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 333 ya da 444 0 333 numaralı hat aranabilir. Bu numaralar arandığında  sizi sesli sistem karşılayacaktır. Sesli sistemde sizden sesli olarak hangi işlemi yapmak istediğiniz sorulacaktır. Sizde sesli olarak “müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” dediğinizde size “müşteri hizmetleri ile ne konuda görüşeceksiniz” diye bir soru daha gelebilir. Bu konuya verdiğiniz anlaşılabilir cevapla birlikte müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Garanti Bankasına Doğrudan Bağlanmak

Garanti Bankası müşteri hizmetleri için yukarıda yazdığımız numaralardan bir tanesi arandığında karşınıza çıkacak menü sonrası hemen sıra ile 1,3,5 numaraları tuşlandığında müşteri hizmetlerine canlı olarak bağlanabilirsiniz.

Ayrıca sırasıyla 3,2,4 numaralarını da tuşladığınızda müşteri hizmetlerine direk bağlanabiliyorsunuz.

Bu numaralar ile kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle T.C kimlik numarası ile müşteri girişinin yapılması gerekmektedir. Müşteri girişi yapıldıktan sonra Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 1,3,5 veya 3,2,4 numaraları tuşlanması gerekmektedir. Bu şekilde beklemeden temsilci ile görüşme şansı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Banka Şikayet Dilekçe Örneği başlıklı makalemizde banka dilekçe, banka şikayet ve şikayet dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

 1. AHMET KURT dedi ki:

  GÜNAYDIN HAKEM YETI TARAFINDAN YILLIK KRETI KARTI AIDATI MAKEME SONUCLANDI 273 TL BANKA TARAFINDAN BANA ÖTENMESİNE BAĞLANDI BU PARAYI BANKA SUBELERINDEN ALABILIRMIYIM,

 2. Ali dedi ki:

  3.2.4 tuşlayın direk bağlanıyor

  1. özge dedi ki:

   çok sagolun gerçekten müşteri temsilcilerini sır gibi saklıyorlar ulaşmak imkansız

 3. mpro dedi ki:

  Olmuyo değişmiş

  1. Ali dedi ki:

   3.2.4 ile direk bağlanıyor

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.