Kredihesabi.com

HGS Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma( HGS Telefon Numarası)

HGS Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma( HGS Telefon Numarası)

HGS müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanmak için sürücüler için bir araştırma yaptık. HGS müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye merak eden sürücüler için, HGS müşteri hizmetleri telefon numarası kısa yol bağlanma metotlarını açıkladık.

HGS müşteri temsilcisine birkaç dakika içinde müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Türkiye’de HGS müşterisi olan milyonlarca sürücü bulunmaktadır. Ama ne yazık ki HGS hizmetleri istenilen seviyede olmadığından ve HGS ile ilgili çok fazla hatalı işlem yapıldığı için sürücüler mağdur olmaktadır.

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Herhangi bir HGS işlemi ile sürücünün mağdur olmaması için hemen HGS ya da OGS müşteri hizmetlerine bağlanması gerekmektedir. Ama HGS müşteri hizmetlerine telefonda direk beklemeden bağlanmak oldukça zordur. Bu noktada sürücülere yardımcı olmak için bir kısa yol hazırladık.

0850 460 60 60 veya 444 1 788 numaralı HGS müşteri hizmetlerini direk bağlanarak bilgi alabilirsiniz.


Bu yazımızda;

  • HGS müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?
  • HGS cezaları ya da diğer HGS ile ilgili sorunlar nasıl çözülebilir?
  • HGS sorunları için PTT yardımcı olur mu?
  • HGS Müşteri hizmetleri 0850 Telefon numarası
  • OGS müşteri hizmetleri telefon numarası

Bu soruların tüm yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte HGS cezası ve diğer HGS işlemleri ile ilgili olarak merak edilen tüm detaylar…


HGS Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HGS Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Nasıl Bağlanırım?

HGS müşteri hizmetlerine beklemeden nasıl bağlanılır? Bunun için öncelikle 08504606060 telefon numarası aranmalıdır. Ama bu numarayı arayan kişiler direkt olarak HSG müşteri hizmetlerine bağlanamaz. Bunun yanında bazı kısa yol tuşlarının da kullanılması gerekebilir. HGS müşteri hizmetlerine uzun süre bekleme yapmadan bağlanmak için 08504606060 numarası tuşlandıktan sonra aşağıdaki kodlar tuşlanabilir.

HGS müşteri hizmetleri için öncelikle 08504606060 numarasını tuşlayın, daha sonra telesekreter konuşmaya başladığında öncelikle 2 daha sonra tekrar 2’yi tuşlayın. Canlı bağlanmak için en son “0”ı tuşlamalısınız. Bu sayede müşteri hizmetlerine direkt olarak beklemeden bağlanmış olacaksınız.

 

HGS-musteri-hizmetleri-direk-baglanma-2017

HGS Cezalarına İtiraz ve Araç Satışı İle İlgili Sorunları Nasıl Çözebilirim?

Aracının üzerinde HGS etiketi olarak aracını noterden satan kişiler daha sonra sürpriz cezalar ile karşılaşmaktadır. Örneğin aracı yeni alan sürücü eski HGS iptal olmadığı için ya da bunun tam tersi aracın üzerinde HGS olmamasına rağmen otoyolları ya da paralı köprüleri kullanabilir. Bu durumda ceza aracın eski sahibine gelmektedir.

Çünkü noter satışları aynı gün içinde olsa da online olarak Kara Yolları Sistemine yansımadığı için cezalar eski sürücülere gitmektedir. Bunun önlemi var mıdır? Bu da ceza geldiğinde PTT’ye yapılacak itiraz ile halledilebilir. Ama küçük PTT şubeleri değil, bulunduğunuz il ya da ilçenin PTT genel müdürlüne gitmeniz gerekmektedir.

İlgili içerik: HGS Kara Liste Sorgulama

HGS Sorunları İçin PTT Yardımcı Olur mu?

HGS ile ilgili birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Bunların başlıcaları şunlar olabilir;

  • HGS sisteminin araç plakasını okuyamaması
  • Aracın üzerinde HGS etiketi olmadan geçiş yapılması
  • HGS etiketinin yanlış okunması
  • Başkasına ait HGS cezasının bir başka sürücüye gitmesi
  • Noter satışı sonrası eski araca gelen HGS cezaları

Görüldüğü gibi HGS ile ilgili birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların çözümü ancak PTT ile çözülebilir. Bazı bankalardan alınan HGS etiketleri ile ilgili sorunlarda ise banka ile iletişime geçilerek sorun halledilebilir. Özellikle içinde bakiye olmasına rağmen  kaçak geçiş yapıldığı görülen araç sahipleri bunun için bankaya başvuru yapabilir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.