Kredihesabi.com

Kuveyttürk Senin Bankan Nedir? Dünyada İlk Faizsiz Dijital Bankacılık

05.09.2019
Kuveyttürk Senin Bankan Nedir? Dünyada İlk Faizsiz Dijital Bankacılık

Dünyada ilk faizsiz dijital bankacılık uygulaması olarak hizmet veren Kuveyttürk Senin bankan uygulaması bankaya gitmeden tüm bankacılık işlemlerinin yapıldığı, bir çok işlemin ücretsiz olduğu en uygun doviz kuru ve altın fiyatının alınabildiği bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. En önemli avanatajı da şubesiz bankacılık olarak tanımlanan internet üzerinden hesap açma olanağıdır. Bu hizmet ile Kuveyt türk katılım bankası,  şubeye gitmeden hesap açma olanağını sağlayan 3 bankadan biridir. Bankalar içinde döviz ve altın alıp satarken en uygun kuru bulabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet şube ve mobil şubeden tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde yapabilir, yazımızı okuyarak sizde seninbankan.com uygulamasını hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Senin Bankan’a nasıl başvurulur?                         

“Senin Bankan”  hizmetlerinden yararlanabilmek için www.seninbankan.com.tr  internet adresi üzerinden açılan sayfadaki formu doldurarak başvurunun ilk adımı atılır. 

senin bankan başvuru

Doldurulan bu formda iletişim ve kimlik bilgileri talep edilmektedir. Bu bilgiler online olarak bankaya veritabanına kaydedildikten sonra çağrı merkezi sizinle iletişim kurar ve hesap açılış evraklarının tamamlanma aşamasına geçilir. Doldurulan form, hesap açılış talep formudur. Bir hesap numarası oluşsa da aktif olarak kullanacağınız bir hesap değildir. Hesap açılış sözleşmelerine alınan ıslak imza ile hesap aktif hale gelecektir. İmzaların tamamlanma işlem sürecinde de 3 farklı seçenek vardır.

  • Birinci seçenek  en yakın şube personeli formda belirtilen adrese girer ve gerekli evraklara imzaları alır.
  • ikinci seçenek anlaşmalı kurye ile imzalar tamamlanır ve üçüncü seçenek olarak da en yakın şubeye giderek imzalar tamamlanmaktadır.
  • Ayrıca mevcut müşteriler de şube tarafından hesap tanımlamaları yapıldığı takdirde senin bankan avantajlarından yararlanabilirler.

Senin bankanla hangi işler yapılır?

Senin bankanda bireysel olarak Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı‘ndan yapılabilen tüm işlemleri ekstra masrafsız ya da indirimli olarak yapma imkanı mevcuttur.

Açılacak olan cari veya  katılım hesabından tüm bankacılık işlemleri, EFT ve havaleler bir ücretsiz olarak yapılmakla birlikte; altın, gümüş döviz alım satımlarında  düşük kur imkanından yararlanılabilinir. Ayrıca senin bankan kart başvurusu yapabilirsin.

Kuvettürk Senin Bankan avantajları

Kuveyt Türk Senin Bankan müşterileri bir çok avantajdan yararlanmaktadır. Diğer bankalardan ayrılan özellikleri şu şekildedir.

  •    Senin bankan uygulaması üzerinden açılan katılım hesaplarına daha yüksek kar payı verilmektedir. %95-%5 gibi avantajlı kar payı oranından yararlanabilir; Dolar, Euro, altın olarak katılım hesabı açabilirsin.
  •  Gece gündüz en avantajlı kurdan yaralanırsınız.
  • Tüm Kuveyt Türk Atmlerinden sınırsız diğer banka ve PTT Atmlerinden ayda 3 defa ücretsiz para çekebilir ve yatırabilirsin.
  • Havale ve Eft işlemleri ücretsiz şekilde yapılır.
  • Yurdışından hesabına gelen paralardan hiçbir işlem ücreti ve komisyon alınmamaktadır.
  • Bankanın müşterilerine yaptığı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Senin bankandan döviz alıp satma

Dünya piyasaları ile eş zamanlı döviz işlemi yapabilme, hafta içi 24 saat avantajlı kurlarla yatırım ve talimatla istediğin kurdan alım satım imkânı sunar. Diğer bankalara göre alım ve satım arasındaki farkın en az olduğu bankalar arasındadır.

Örneğin: Normal kur tablosunda müşteri USD/TL işleminin 5,67 den alım yapabiliyorken Senin Bankan müşterisi 5,65 olarak döviz alımı yapabilmektedir. Burada piyasaların hareketli ve sakin olması önemli rol oynar. Genelde bankalar piyasaların hızlı şekilde değiştiği günlerde alım satım arasındaki farkı artırır.

Seninbankan nedir

Senin bankan kredi veriyor mu?

Senin Bankan müşterisi aynı zamanda Kuvetytturk müşterisidir ve bankanın diğer müşterilerinin faydalandığı tüm ürünleri kullanmakla birlikte internet üzerinden kredi suan için verilmemektedir. Kredi için Kuvettürk banka şubelerine de başvurulabilir.

İşlem ücretleri ne kadar?

Senin Bankan müşterisi yaptığı işlemlerinden hiçbir şekilde masraf ödememektedir. Yıllık hesap işletim ücreti, kart ücreti, ATM’den para yatırma çekme vb işlemlerin hiçbiri için ücret ödememektedir. 

Senin bankan iletişim numaraları?

Kuveyt Turk Katılım Bankası‘na tüm işlemler ve senin bankan avantajları hakkında 0 850 251 01 23 nolu iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca internet adresi www.seninbankan.com.tr ‘dir

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.