Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar

Kredi ihtiyacı olan banka müşterilerinin başvuruları bankalar tarafından değerlendirilirken, hem şube bazında hem de bankanın genel merkezi tarafından ayrı ayrı değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Özellikle ön onay şartı olmayan kredi başvuruları genel merkez tarafından değerlendirmekte ve ona göre karar verilmektedir. Bankaların online teknolojik imkanları kullanmaya başlaması ile kredi başvuruları anında kredi onayı çıkacak şekilde alınmaktadır. Bankaya gitmeden  kredi çekmek ve banka kredisi için beklemek istemeyenlere ön onaysız kredi veren bankaları araştırdık ve kesin onaylı kredi veren bankaları sizin için tespit ettik. İşte en hızlı kredi veren bankalar…

Ön Onaysız Kredi Almanın Yöntemleri

Bankalar müşterilerine vermiş oldukları kredilerden iyi kar elde ettikleri için, kendi aralarında adete kredi verme yarışına girmektedirler. Özellikle kredi başvurusunda, uzun kredi onay sürecini yaşamak istemeyen kişiler, hemen kredi veren ve şartsız kredi veren bankaları tercih etmektedir. Bankalar da bu durumu bildiği için, özellikle SMS ve internet üzerinden hızlı kredi seçeneklerini geliştirmiştir. Kesin onaylanan kredi çekmek isteyenler için iki önemli yöntem sunabiliriz. Bunlar; SMS ve İnternet bankacılığı kredi başvuru yöntemleridir. Peki SMS ile ön onaysız kredi nasıl alınır?

SMS ile Kesin Onaylı Kredi

Bankalar, müşteri memnuniyeti adına, tek bir SMS ile kredi onayı vermektedir. Aşağıda sayacağımız bankalar güncel ön onaysız kredi veren bankalar arasında en kolay kredi veren bankalardır. Bunlar;

 • Deniz Bank
 • Vakıf Bank
 • Yapı Kredi Bankası
 • TEB Bankası
 • Ak Bank
 • Garanti Bankası
 • ING Bank
 • QNB Finansbank
 • Bankpozitif

Anında Sonuçlanan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Bunun için videoda gösterilen şekilde kredi başvurusu yapmanız durumunda, bekleme yapmadan bir dakikada kredi alabilirsiniz.

Saydığımız bankalar, şubeye gitmeden ve evraksız SMS ile kredi veren bankalardır. Bu banklara kredi başvurusu yapan müşterinin kara listede olmaması durumunda yüzde yüz kredi onayının olacağını söyleyebiliriz.

Bankalarda Kredi Onayını Kim Verir?

Kredi başvurusu yapan banka müşterileri yapmış oldukları kredilerin kimler ya da hangi merciler tarafından değerlendirildiğini merak etmektedir. Çünkü, kredisi kabul edilmeyen kişiler bankaya gittiklerinde bir muhatap bulamamaktan şikayet etmektedir. Bu konuda en çok merak edilenlerin başında; banka müdürü isterse kredi verebilir mi sorusunun cevabıdır. Banka müdürü kredi verme yetkisi 2017 yılı itibari ile kısmi olarak bulunmaktadır. Şube onaylı kredi veren bankalar olmakla birlikte genel müdürlük onaylı kredi veren yerler de bulunmaktadır. Bu çekilecek kredi limitine göre değişebilmektedir.

Page Title

REKLAMLAR

 

Şube Onaylı Kredi Nasıl Çekilir? 

Düşük limitli kredileri genelde banka şubesi onaylarken yüksek limitli kredi başvurularını da ya banka bölge müdürlüğü ya da bankanın genel müdürlüğü onaylamaktadır. Bankalarda kredi verme yetkisi kime aittir diye merak edenler için şunu söyleyebiliriz; bu konuda bankaların standart ve  kesin bir kural koyduklarını söyleyemeyiz. Her banka kendi içinde şubelere değişik yetkiler vermektedir. Ama genel anlamda düşük kredileri şubeler onaylarken yüksek meblağlı olan kredileri ise genel müdürlük onaylamaktadır.

Kesin Kredi Çıkartılır 

Bazı kurum ya da kişiler kesin onaylı kredi ya da kesin kredi çıkartılır şeklinde kredi ilanları vermektedir. Bu durumda kesin kredi çıkartılır güvenilir mi sorusu akla gelebilir. Komisyonla kredi verenler ve aracı kişilerin resmi çalışıp çalışmadığı oldukça önemlidir. Çünkü, bankalar aracı kişiler vasıtası ile kredi vermez. Bunun yerine ancak kefil ile kredi çekilebilir. Yani krediyi kişi şahsen çeker; ama banka kişiden teminat olarak kefil de isteyebilir. Bunun dışında aracı kişiler ile kesin kredi onayı alınmaktadır şeklinde ilanlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Aşağıda gelir belgesiz kredi nasıl çekilir sorusunun yanıtını verdik. İşte detaylar..

Gelir Belgesiz  Kredi Nasıl Çekilir?

Bankaların sunmuş olduğu en büyük kredi avantajlarından biri de gelir belgesiz bir şekilde ve ön onaysız kredi vermesidir. Kişinin kredi notunun iyi durumda olması ile banka bu müşterilerinden maaş belgesiz istemeden ve şubeye gitmeden kredi verebilecektir. Yukarıda saydığımız bankalara internet üzerinden yapılan kredi başvurusu sonrası, ön onay şartı olmadan kredi verilmektedir.

İnternetten ön onaysız kredi veren bankaları sıraladık. Bu bankalara evinizden çıkmadan sadece bir SMS ya da internet bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek İçin Ne Yapılmalı?

Kredi başvurusunu şubeye gitmeden yaptığınızda bilgileriniz özenle incelenir ve kredi notunuzun yüksek olması ile birlikte krediniz onaylanır. Onaylanan krediyi bankanın şubesine giderek hemen kullanabilirsiniz. Denizbank ve QNB Finansbank haricinde ön onaylı kredi veren bankalardan da aslında ön onay almanız kesin onayı almanızı garantiler.

Çünkü ilk başvuru esnasında bankalar eğer kredi notunuzu yüksek görürse sizlere kredi vermemek için başka bir nedeni yoksa kredinizi onaylayacaktır. Ön onayın değiştirilmesinin bazı sebepleri vardır. Bunlardan biri internet veya sms ile başvuru yaptığınızda belirttiğiniz gelir veya vatandaşlık numaranızın farklı olmasıdır. Özellikle gelirinizi belgelemeniz gerektiği için bankaya kesin onay almak için gittiğinizde ilk başvurunuzdaki gelirinizi belgeleyemezseniz banka doğal olarak kredinize kesin başvuru vermeyecektir.
Denizbank ön onaysız kredi başvurusu yapmak için sms yolunu kullanmanız gerekmektedir. KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak vatandaşlık numaranızı 3280′e göndermeniz yeterlidir. Bu başvuruyu yaptıktan sonra eğer onay alırsanız bilin ki bu kesin onaydır ve aksi olmayacaktır. Sizlerde bankaya gitmeden kesin onaylı kredi başvurusu yapmak için Denizbank ve Finansbank’ı seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

 1. fikret tasagal dedi ki:

  acil 3000 tl lazım çok acil

 2. Kredi dedi ki:

  Kredi alacaklar için çok güzel ve detaylı bilgi aktarımı yapmışsınız. Siteniz çok güzel takip etmekteyim.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.