Kredihesabi.com

TransferGo Uluslararası Para Transferi (0 KOMİSYON)

TransferGo Uluslararası Para Transferi (0 KOMİSYON)

Sizleri TransferGo uluslararası para transferi  hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Artık banka işlem ücreti ödemeden, 0 komisyon ile uluslararası para transfer işlemlerinizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik, dışarıya bile çıkmanıza gerek kalmadan! Yenilikçi iş modeli mottosuyla bilinen TransferGo sayesinde, yüksek hız ve kolay gönderim avantajı ile ülkeler arası transfer işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ülkesinden uzakta yaşayan göçmenlerin ve yurt dışı ile bağlantılı çalışan kişilerin para transfer işlemlerinde tercih ettiği TransferGo nedir, nasıl kullanılır? Sizler için aşağıda detaylıca açıkladık.

TransferGo Nedir?

Şu an dünyanın dört bir yanından kullanılan TransferGo, 2012 yılında merkezi Londra olmak üzere İngiltere’de kurulmuştur. En güncel bilgilere göre; 164 farklı ülkede müşterileri olan şirketin, toplamda 3.000.000’dan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. TransferGo nedir? sorusuna en kısa şekilde cevap verecek olursak; TransferGo uluslararası para transferlerinde, hızlı ve ücretsiz para gönderimi imkanı sunan, tüm işlemlerini ortalama piyasa kurları üzerinden gerçekleştiren bir şirkettir.

TransferGo Güvenilir mi?

TransferGo, FCA (Mali Tutum Otoritesi) tarafından denetlenmektedir. Ayrıca şirketin tüm işlemleri, HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) aracılığı ile kontrol edilmektedir. Lisanslı bir ödeme kuruluşu olma özelliği taşıyan şirket, TransferGo güvenilir mi? sorusunun en güzel cevabıdır.

Trustpilot sitesinin, kullanıcılara özel yaptığı bir anket sonucunda, TransferGo ile gerçekleştirilen işlemlerde müşterilerin %91’i yaptığı para transferlerini ”mükemmel” olarak değerlendirmiştir.

TransferGo şirketinin güvenilirliği tescillenmiştir. TransferGo, başarılı iş ortağı Birleşik Ödeme Hizmetleri ile birlikte hizmet vermektedir. Bu da TransferGo’nun, Türkiye’deki ilgili mevzuatlar çerçevesinde çalıştığının önemli bir göstergesidir. Güvenli bir şekilde para göndermek için TransferGo‘ya kayıt olabilirsiniz.

TransferGo İle Para Gönderme

TransferGo ile para gönderme işlemi oldukça basit ve kolay bir yöntemle ilerler. Para transfer işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi, sizler için aşağıda adım adım anlattık.

 1. İlk olarak TransferGo’nun mobil uygulamasını indirerek ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.
 2. Burada kimlik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde istenilen yere girmeniz son derece önem taşımaktadır.
 3. Ardından para transferi yapmak istediğiniz ülkeyi ve göndereceğiniz miktarı girmeniz gerekir.
 4. Sonrasında alıcının kimlik bilgileri ve IBAN numarasını yazmalısınız.
 5. Bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra; parayı TransferGo’ya nasıl aktaracağınız kısmı önünüze çıkacaktır. İsterseniz; size belirtilen banka hesabına parayı yatırabilir ya da kendi kredi veya banka kartı bilgilerinizi girebilirsiniz.
TransferGo ile nasıl para gönderilir?

IBAN gönderim

IBAN gönderimini tercih ederseniz, hiç komisyon ödemeden, paranızı 1 iş günü içerisinde Türkiye’ye ulaştırabilirsiniz. Fakat transfer için aceleniz varsa, Türkiye’ye yarım saate 2,99 Euro’ya parayı gönderebilme seçeneği de mevcuttur. Bu ücretler transfer miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Visa Karta Gönderim

Karta olan gönderimlerde ise Mastercard® ya da VISA logolu bir bankamatik/kredi kartına ister hafta sonu isterseniz de mesai saatleri dışında bile saniyeler içinde gönderim ücreti olmadan paranızı transfer edebilirsiniz.

Cep Telefonuna Gönderim

Türkiye’de para göndereceğiniz kişinin banka bilgilerini girmekle zaman kaybetmek istemeyenler sadece Ad Soyad ve cep telefonu numarası bilgileriyle para gönderebilirler. Alıcının cep telefonuna ödemeyi alması için bir SMS gelir ve alıcı ister banka IBAN bilgisini, isterse kredi kartı bilgisini girip ödemeyi hızlıca alabilir.

Transfergo

TransferGo Kullanmanın Avantajları

Biliyorsunuz ki, uluslararası para transferleri için her geçen gün yeni dijital servisler ortaya çıkmakta. Sizler de haklı olarak, peki ben neden TransferGo uluslararası para transferi gerçekleştirmeyi tercih etmeliyim diye düşünüyor olabilirsiniz.

İşte TransferGo kullanmanın avantajları şöyle:

 1. Pratik ve dijital: bir arayüz tasarımı ile karşılaşırsınız.
 2. TransferGo’ya girdiğiniz andan itibaren yapacağınız gönderimin alıcının hesabına ne zaman geçeceğini görüntüleyebilir veya karar verebilirsiniz.
 3. TranferGo’da komisyon şartı yoktur. 0 komisyon ile tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.
 4. TransferGo’ya davet ettiğiniz arkadaşınız 60€ ve üzeri bir transfer yaptığında 22€ kazanırsınız.
 5. Güvenilirlik: Trustpilot gibi (şikayetvar.com) güvenilir bir sitede TransferGo kullanıcıları şirkete yüksek puanlar vermiştir.
 6. Kolaylık:  TransferGo ile uluslararası para transferleri yaparken işleminizi tamamlamak için SWIFT kodu gibi ekstra bilgilere ihtiyacınız yoktur.
 7. Dil seçeneği : TransferGo Türkçe olarak da kullanılmaktadır.
 8. Hızlı transfer: Bu seçenek ile dilerseniz; çok küçük bir komisyon ödeyerek para transferinin 30 dakika içinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
 9. Türkçe konuşabilen müşteri hizmetleri desteği bulunmaktadır. Bu özellik belki de para transferi yapan şirketler arasında büyük bir artıdır.

TransferGo’yu diğer uluslararası para transferleri gerçekleştiren servislere göre ön plana çıkartan en iyi özellik ücretsiz para gönderimi sağlıyor olmasıdır.

Fotoğrafa tıklayarak TransferGo’ya kayıt olabilirsiniz.

Özetle

TransferGo ile ne gönderen ne alan tarafın evinden çıkmasına gerek yok! Artık para transferi tamamen online bir şekilde gerçekleşiyor. Şirketin hem web sitesi hem de mobil uygulaması bulunmakta. Şirketin, hizmet verdiği tüm ülkelerden Türkiye’deki tüm bankalara para teslimi yapılmaktadır. Ayrıca, TransferGo uluslararası para transferi işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda müşteri hizmetleri tarafından anında Türkçe destek alabilirsiniz. Bir an önce TranferGo’da güvenli bir şekilde ve 0 komisyon ile para göndermek için TransferGo’ya kayıt olmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.