Kredihesabi.com

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kredisi

Vatan Bilgisayar Taksitli Cep Telefonu Kredisi

Vatan bilgisayar teknolojiye daha kolay erişim sağlanmasına destek amacıyla vatanbilgisayar.com üzerinden alışveriş yapan müşterilerine kredi desteği sağlamaktadır.

Taksitli alışveriş yaparak farklı telefon modellerini uygun fiyatlardan alabilmeyi sağlayan vatan bilgisayar, Fibabanka üzerinden sağlanan kredilerle alışverişi kolaylaştırıyor.

Seçili telefonlarda peşin fiyatına taksit uygulaması kampanyası düzenleyen vatan bilgisayar, kredi masrafı ve faizden muaf kredilerle 12 aya varan taksit imkânları sunuyor.

Vatan Bilgisayardan Fibabanka Kredisiyle Telefon Nasıl Alınır?

Vatan bilgisayar Fibabanka üzerinden temin edilen uygun kredilerle elektronik alışverişlerini kolay, hızlı ve daha ekonomik bir hale getiriyor. Kampanya kapsamında vatan bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde müşteri talebi doğrultusunda 3, 6,10 ve 12 ay taksitle faizsiz kredi seçenekleri sunuluyor. Vatan bilgisayar mağazalarından alınacak olan elektronik ürünlerde kredilendirilme ise şu şekilde işliyor.

  • Vatan bilgisayar ürün alışverişlerini Fibabanka kredisi kapsamında alabilmek için SM ile başvuru yaparak talepte bulunmak veya vatanbilgisayar.com üzerinden yapılan alışverişlerde web sahifesi üzerinde bulunan ‘’ Fibabanka Kredisi ile Öde’’ seçeneğini kullanmak gerekiyor.
  • Kredi taksitlendirmesi müşteri talepleri doğrultusunda 3, 6, 10 ve 12 aylık eşit taksitlere bölünüyor. Müşteriler taksitlerini mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından yapabildiği gibi, çağrı merkezi veya şubeler aracılığıyla da yapabiliyor. Ayrıca Fibabanka kredi hesabına para transferi yaparak Vatan bilgisayar mağazalarında bulunan ödeme noktalarından da taksit ödemesi yapmak mümkün olabiliyor.

Vatan Bilgisayar Kredisine SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

Vatan bilgisayar mağazalarında satışa sunulan elektronik ürünleri uygun fiyat ve faizsiz ödeme şartlarıyla sipariş edebilmek adına SMS yoluyla başvuruda,

-Telefonunuzun mesaj bölümünden VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numarasını yazıp 3422’ye SMS göndermelisiniz.

– Başvurunuzun değerlendirilmesinden sonra kredinizin kabul edildiğine dair onay size SMS yoluyla bildirilir.

– Onay bildirimini aldıktan sonra dilediğiniz Vatan bilgisayar mağazasını ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünü bütçenize uygun vade seçenekleriyle alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredisine Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Online kredi başvurusunda kullanılan prosedür, Fibabanka müşterisi olan veya olmayan tüketiciler için farklı şekilde işlemektedir.

Fibabanka Müşterisi Online Başvuru

-Vatan bilgisayar web sitesi olan vatanbilgisayar.com üzerinden almaya karar verdiğiniz ürünü alışveriş sepetine ekleyin ve ödeme ekranında bulunan ‘’Fibabanka Kredisi İle Öde’’ seçeneğine tıklayarak yönergeleri takip edin.

– İkinci aşamada ‘’Siparişi Onayla’’ seçeneğini tıklayarak sistemin sizi, Fibabanka kredi başvurusu sayfasına yönlendirmesini bekleyin.

– Açılan sayfadaki kredi başvuru formunu doldurun.

– Başvurunuz onaylandıktan hemen sonra açılan ekranda sepetteki ürününüze uygun kredi seçeneklerinden birini tercih edin.

– Kredi sözleşmenizi görüntüledikten sonra onay verin

– Prosedürü doğru bir şekilde tamamlamanızın ardından kredi tutarınız Vatan bilgisayar hesabına aktarılır ve seçmiş olduğunuz ürün hazırlanarak kargo yoluyla adresinize iletilir.

Fibabanka Müşterisi Olmayanlar İçin Online Başvuru

vatanbilgisayar.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleri kredi kolaylığı ile almak istiyorsunuz ancak Fibabanka müşterisi değilseniz bu durumda aşağıdaki yönergeleri izleyerek kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

-Seçtiğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra sahifede bulunan ‘’Fibabbank Kredisi İle Öde’’ seçeneğini tıklayın.

-İkinci aşamada karşınıza çıkacak olan ‘’Siparişi Onayla’’ seçeneğini tıkladığınızda sistem sizi Fibabank kredi başvurusu sayfasına yönlendirecektir.

-Kredi başvurusunda bulunmanızın ardından otomatik olarak yapılan değerlendirme ve onaydan sonra seçerek sepete eklediğiniz ürünle ilgili uygun kredi seçenekleri ekranınıza gelir.

– Bütçenize en uygun seçeneği belirledikten sonra Fibabank müşterisi olmanızı sağlayacak müşteri formunu doldurun.

– Formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmuş olmanız halinde kurye aracılığıyla Fibabanka müşterisi olma süreciniz başlatılır ve bankanın anlaşmalı olduğu kurya firması aracılığıyla gerekli dokümanlar adresinize iletilir.

– Kurye ile dokümanların teslim edilmesinden sonra başvuru yapan kişinin onaylaması için kredi sözleşmesi SMS yoluyla gönderilir.

– SMS içerisinde bulunan linke tıklayarak kredi sözleşmesini okuyup onaylamanız halinde kredi başvuru süreci tamamlanır.

– İşlemlerin tamamlanmasını takiben Fibabanka tarafından adınıza tahsis edilen kredi tutarı Vatan bilgisayar hesabına aktarılarak siparişinizin kargoya verilmesi sonrasında ürün adresinize teslim edilir.

Vatan bilgisayar mağazalarında satışa sunulan elektronik ürünler, Fibabank kredisi kapsamında 3500 TL ve altı ürünlerde uygulanmakta ve 12 aya varan vade seçenekleriyle ürün siparişi verilebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.