Kredihesabi.com

Part Time Çalışarak Para Kazanma (Ayda 4000 TL)

21.03.2021
Part Time Çalışarak Para Kazanma (Ayda 4000 TL)

Ev ekonomisine katkı yapmak isteyenler, acil nakit ihtiyacına girenler bir şekilde part time iş yapıp para kazanmak isteyebiliyorlar. Bu işler de evde yapılacak işlerle ek gelir elde etmek olursa; insanlar bu tarz işlere daha sıcak bakabiliyorlar. Evde yapabileceğiniz, çok fazla vaktinizi almayacak işleri sizlerle paylaşmak istedik. Bu yazımızda sizlere part time çalışarak para kazanma yöntemlerini aktaracağız.

Ayda 4000 TL Ek Gelir Şansı

Ayda 4000 TL Ek Gelir Şansı

Evde ek iş yaparak ayda 4000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde vakit geçirmek zorunda kalıyorsanız, fazlaca boş vaktiniz kalıyorsa eğer; ek gelirle ekonominize katkı yapabilirsiniz. Hatta bazı işlerde iyi bir gelir sahibi olabilirsiniz. Çünkü bu tarz işler çok sermaye gerektirmeyen, cebinizden herhangi bir paranın çıkmasına gerek duymayan, cebinizden para çıksa bile az bir sermaye ile bir şekilde bu işleri yapabilirsiniz. Özellikle son dönemde yeni bir işe atılmanın en büyük yolu sermayeden geçiyor. İyi bir sermayeniz yoksa bu işlere atılırken sorun yaşayabilirsiniz. Hatta bu işlerden bazılarını ekip olarak yaparsanız, gelir payınızı daha da arttırabilirsiniz. Böylece nasıl ek gelir sahibi olunur sorusuna da cevap bulabilirsiniz. Yazımızın devamında ek gelir sağlayabileceğiniz ek işlerden bahsedeceğiz.

Oda Kiralama İle Ek Gelir

Bir tatil beldesinde yaşıyorsanız ya da öğrencilerin yoğun yaşadığı bir bölgede öğrencilik yapıyorsanız; evinizin bir odasını kiraya verebilirsiniz. Oda kiralamalarda sosyal medyada referans üzerine kurulu gruplardan referans alabilirsiniz. Çünkü sonuçta evinize gelecek kişiyi siz tanımasanız bile birilerinden o kişi için de referans almanız gerekebilir. Ayda 400-600 TL arası gelir elde etmek için evinizde bir odayı kiralayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakıcılığı İle Ek Gelir

Kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız, bulunduğunuz çevrede evcil hayvanı olan kişiler yoğunluktaysa eğer, işe gitmek zorunda kalan kişilerin evcil hayvanlarına bakabilir, aylık düzenli bir ek gelir sahibi olabilirsiniz. Evcil hayvan bakıcılığı için sertifika alabilir, evcil hayvan sahipleri platformlarından yeni kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Böylece ayda 500 TL gibi bir gelirin sahibi olabilirsiniz.

Evde Paketleme İle Ek Gelir

Daha önce de yazılarımızda belirttiğimiz gibi; evde paketleme yaparak para kazanma ve evde sabun paketleyerek para kazanma gibi yazılar yazmıştık. Hatta başka bir yazımızda İzmir evde paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabını vermiştik. İrtibata geçtiğiniz firmalardan paketleme işlerini alabilirsiniz. Burada en önemli nokta şudur: paketleme malzemelerini şirket temin eder ve sizden herhangi bir kaparo istenmez. Paketleme işi alırken en çok bu noktalara dikkat etmeniz gerekir. Sizden özellikle kaparo isteyen firmalar olursa onlarla çalışmamanızı öneririz. Ayda 2500-3000 TL ek geliri evde paketleme işi yaparak kazanabilirsiniz. Evde paketleme işininin nasıl olacağını ve nasıl yapmanız gerektiğini bir yazımızda anlattık. Siz de yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Sanal Kurslar İle Para Kazanma

Artık sanal kurslarla belirli gruplara ya da kişilere özel olarak çalışma yapabilirsiniz. Hangi meslekte daha yetkinseniz ve hangi işi eğitim verecek seviyede biliyorsanız, günümüz dünyasında online eğitimlerle insanlara ulaşabilir ve öğrenci-kursiyer başına para kazanabilirsiniz. Eğer isterseniz de kursunuzu bir videoya kaydedip bazı online kurs yerlerine yükleyebilir, insanlar sizin kursunuzu satın aldıkça siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayda 2000-25000 TL bu şekilde kazanmanız fazlasıyla mümkün.

Anket Doldurma İle Para Kazanma

Anket doldurma ile para kazanma artık öğrencilerin ve gençlerin fazlasıyla ilgi gösterdiği bir ek iş modeli. Özellikle öğrenciler kira ve harçlıklarına katkı sağlamak amacıyla anket şirketleri ile anlaşıyorlar ve şirketlerin düzenli anket doldurma müşterileri oluyorlar. Bu kapsamda ülkemizde ciddi kazanç fırsatları yakalamanız bu aralar biraz düşük olabilir. Anket doldurma işini bir iş olarak düşünmektense, bir ek gelir kaynağı olarak düşünmeniz daha yararlı olacaktır.

Ev Yemekleri Yaparak Para Kazanma

Ev Yemekleri Yaparak Para Kazanma

Günümüzde ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerin başında ev yemekleri yaparak para kazanma geliyor. Bu iş fikri ile ülkemizin her yerinde rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Ancak bu işin ilk kuralı lezzetli ve titiz yemek yapmaktan geçiyor. Yemek konusunda kendinizi yetersiz hissediyorsanız da; internetten yemek tariflerine bakabilir ve yemekleri yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde bulunan restoranlara ev yemeği yaptığınızı kesinlikle söylemelisiniz. Restoranlar çok fazla yemek çıkaramıyor ve sizden ek yemek takviyesi alacak olabilirler. O yüzden siz de aylık 4000 TL gibi bir gelire sahip olabilir, yemek yaparak para kazanabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma

Dil bilgisi kurallarına hakimseniz, araştırmayı seviyorsanız, iletişim becerileriniz kuvvetliyse, insanlara bir konuyu aktarma konusunda kendinizi yeterli görüyorsanız eğer; makale yazarak para kazanmak tam da size göre! İnternette basit bir arama ile onlarca website bulabilir ve bu sitelerde makale yazma işleri alabilirsiniz. Kelime başına belirli bir para alarak siz de kendi ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. 100 kelime başına 2 TL veren site de var 10 TL veren site de var. Bu fiyat tamamen sizin yazma kabiliyetinize ve işe bağlı olarak değişiyor. Ayda 2000-3000 TL ek gelir kazanmak için makale yazma işine girebilirsiniz.

Bu yazıda ek gelir için part time yapabileceğiniz işler ve evinizden yapabileceğiniz işlerden bahsetmek istedik. Evde sabun paketleme işi yazımıza da ayrıca göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2014-2020 kredihesabi.com | Tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz.